1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. >

Відомо, що прийняли сьогодні на сесії депутати "столичного" району Закарпаття (ВІДЕО)

05.06.2020 17:14 0 Влада

Депутати Ужгородщини підтримали освіту і медицину та ряд інших важливих напрямків функціонування і розвитку району.

З самого початку у сесійній залі зареєструвалося 30 народних обранців, але згодом кількість депутатів збільшилася, адже повноваження депутата районної ради набув Ковач Габор Габорович. Тож рішення приймали вже 31 депутат райради, інформує "КО".

На порядок денний було винесено 16 питань, які стосувалися освітньої, медичної, правоохоронної та господарської сторін життя Ужгородщини.

Зокрема, було прийнято ряд нових та внесено зміни до вже діючих програм, а також рішень. Так, депутатський корпус підтримав абсолютною чи переважною більшістю наступні питання порядку денного: «Про Гутянську початкову школу Ужгородської районної ради», «Про Невицьку початкову школу Ужгородської районної ради», «Про проведення конкурсу на визначення опорних закладів освіти серед закладів загальної середньої освіти Ужгородського району», «Про Програму підтримки територіального управління Служби судової охорони у Закарпатській області на 2020-2021 роки», «Про Програму покращення рівня обслуговування військовозобов’язаних і призовників Ужгородським об’єднаним міським військовим комісаріатом на 2020-2021 роки», «Про Програму профілактики злочинності, забезпечення громадської безпеки і порядку на території Ужгородського району на 2020 – 2021 роки».

Відповідно змін зазнали програми «Турбота», «Програми розвитку та фінансової підтримки КНП «Ужгородська районна клінічна лікарня Ужгородської районної ради Закарпатської області» та інших.

У зв’язку із вищезазначеними прийнятими рішення змін традиційно зазнало і питання бюджету району, депутати також перерозподілили кошти для потреб першої необхідності на поточний рік.

Що цікаво, перед початком роботи сесії у кулуарах районної ради активно обговорювалося питання функціонування Комунального некомерційного підприємства «Ужгородська районна клінічна лікарня Ужгородської районної ради Закарпатської області» у зв’язку з оптимізацією роботи медичного закладу у змінених умовах фінансування і депутати переживали, чи зможуть конструктивно вирішити проблемні аспекти цього питання.

Навіть, були думки, щоб не закривати пленарне засідання сесії, а розв’язавши вищезазначену проблему продовжити засідання через два тижні. Але керівництво райради разом із депутатськими фракціями порадившись знайшли компроміс. Тож, це рішення було підтримано всіма депутатами Ужгородської районної ради.

ВІДЕО – Дмитро МИСЬ

Нагадаємо, мукачівські депутати засідали в театрі

Читайте на ГК:В Ужгороді сталася ДТП (ФОТО)
Читайте на ГК:На Закарпатті затримали німця, який намагався перелізти паркан на кордоні з Угорщиною
Читайте на ГК:Пішов з життя знаний закарпатський журналіст
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська
загрузка...