1. Новини Закарпаття
  2. >

Кабмін спростив реєстрацію земділянок з 10 червня

03.06.2020 22:52 Влада ВАЖЛИВО

Уже з 10 червня в Україні зареєструвати земельну ділянку можна буде в електронній формі і протягом 7 днів.

Уже з 10 червня в Україні зареєструвати земельну ділянку можна буде в електронній формі і протягом 7 днів.

В Україні з 10 червня стартує пілотний проект щодо спрощеної реєстрації земельних ділянок. Про це повідомляє урядовий портал в середу, 3 червня. 

Глава Кабміну Денис Шмигаль презентував постанову про електронні послуги Держгеокадастру на засіданні. У прес-службі уряду зазначається, що документ має зробити роботу відомства більш прозорою і доступною для людей. 

"Пропонуємо розшити принцип екстериторіальності на отримання послуги з реєстрації земельної ділянки. Мається на увазі, що громадянин звертається за отриманням послуги за місцем реєстрації, а розглядається заявка в органі іншої області України", - цитує прес-центр Шмигаля. 

Таким чином усувається зв'язок між одержувачем послуги та постачальником. 

"Це можна буде зробити швидше і зручніше (в електронній формі і протягом 7 днів замість 14 днів). З 10 червня пропонуємо запустити цей пілотний проект. Це повинно ліквідувати корупцію та зробити послуги з реєстрації земельної ділянки зручними", - підкреслив глава уряду. 

Ще 3 червня в Україні змінили порядок оренди державного і комунального майна. Зокрема, нові механізми передбачають передачу майна виключно через електронну торгову систему; оприлюднення інформації за результатами аукціону; введення онлайн-моніторингу. Від цього рішення очікується збільшення надходжень до державного та місцевого бюджетів. 

"Це сприятиме розвитку ринкового середовища і, як наслідок, збільшення кількості робочих місць та самозайнятості населення", - цитує сайт Кабміну міністра розвитку економіки Ігоря Петрашка.

Читайте на ГК:Курси валют на 30 липня: гривня продовжила падіння
Читайте на ГК:У Києві голий чоловік на дорозі отримав удар від водія (ВІДЕО 18+)
Читайте на ГК:Дівчинка добірно матюкала батьків прямо в магазині (ВІДЕО 18+)
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська