1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

Голова Верховної Ради визнав проблеми з законом про мови

27.05.2020 14:06 Влада

На законодавчому рівні вирішення існуючих перекосів найближчим часом не передбачається.

На законодавчому рівні вирішення існуючих перекосів найближчим часом не передбачається.

Чинний закон про державну мову не враховує інтереси всіх громадян України. Таку думку висловив спікер Верховної Ради Дмитро Разумков в інтерв'ю виданню Главком, опублікованому в середу, 27 травня. 

"Ця проблема, дійсно, є, і на сьогодні ми її не врегулювали. Дуже багато людей у ​​нас у країні говорять різними мовами, і інтереси всіх повинні бути враховані. Якщо прибрати з цього процесу політику і політиків...", - сказав він. 

Разумков висловив особисту думку, що закон про мову треба міняти - зазначивши, що в найближчі тижні така ініціатива точно не буде розглядатися. За словами спікера, в самій парламентській більшості, що складається з депутатів правлячої партії Слуга народу, немає єдності щодо мовного питання. 

"Фракція в цьому випадку досить різноманітна. Від занадто радикально налаштованих на захист української мови депутатів до тих, хто буде займати абсолютно протилежну позицію. Але більша частина, мені так здається, буде дотримуватися саме центристської позиції, і в цьому питанні так само", - сказав Разумков.

Читайте на ГК:16 серпня навколо Берегова замкнеться "Скульптурний шлях" (ФОТО)
Читайте на ГК:На Берегівщині ліси захоплює дивний австралійський гриб "Пальці Диявола" (ФОТО)
Читайте на ГК:Закарпатку спіймали "на гарячому" за крадіжку із виробничого цеху
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська