1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

Відомо, хто очолив Мукачівський міськрайонний суд Закарпатської області (ФОТО)

20.05.2020 15:38 Влада Ексклюзив Голос Карпат

Місцеві судді шляхом таємного голосування визначилися хто очолить Мукачівський міськрайонний суд.

Місцеві судді шляхом таємного голосування визначилися хто очолить Мукачівський міськрайонний суд.

Напередодні, 19 травня, відбулися збори суддів Мукачівського міськрайонного суду Закарпатської області, під час яких було обрано голову згаданого суду.

Обрання на адміністративну посаду відбулося у відповідності до статті 20 Закону України «Про судоустрій і статус суддів» шляхом таємного голосування більшістю від кількості суддів суду.

Як повідомили у пресслужбі суду, за результатами таємного голосування головою Мукачівського міськрайонного суду Закарпатської області повторно обрано суддю Котубея Івана Івановича.

Довідково:

Відповідно до Закону України «Про судоустрій і статус суддів» голова суду обирається на посаду строком на три роки, але не більш як на строк повноважень судді, у порядку, визначеному законом.

Іван Котубей працює в Мукачівському міськрайонному суді Закарпатської області з 2008 року. Розпочинав кар’єру на посаді судді.

На адміністративній посаді перебуває з 30 листопада 2011 року. Рішенням Вищої ради юстиції від 30 листопада 2011 року  №860/0/15-11 був призначений заступником голови суду.

19 травня 2017 року Івана  Котубея було обрано головою Мукачівського міськрайонного суду Закарпатської області строком на три роки.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Крім здійснення правосуддя Іван  Котубей займається науковою роботою, є кандидатом юридичних наук, викладачем (тренером) Національної школи суддів України, приймає участь у підготовці кандидатів на посаду судді та розробці тренінгів для суддів.

Нагадаємо, у Мукачеві правоохоронці в рамках слідства встановлюватимуть обставини спалаху COVID-19 у психоневрологічному інтернаті

Читайте на ГК:У Мукачеві затримали водія-"гонщика" з алкоголем у крові в 13 разів вище норми (ФОТО)
Читайте на ГК:Мукачівська скрипалька стала призеркою міжнародного онлайн-конкурсу
Читайте на ГК:У Мукачеві будівельники скидали сміття на зелену зону
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська
загрузка...