1. Новини Закарпаття
  2. >

Міністр пояснив проблеми з виїздом заробітчан

18.05.2020 22:18 Влада

Проблеми виникли через відсутність регулярного авіасполучення, сказав глава МЗС і додав, що цими питаннями займається Вадим Пристайко.

Проблеми виникли через відсутність регулярного авіасполучення, сказав глава МЗС і додав, що цими питаннями займається Вадим Пристайко.

Проблеми з виїздом заробітчан за кордон обумовлені тільки відсутністю регулярного авіасполучення. Про це заявив глава МЗС України Дмитро Кулеба в інтерв'ю РБК-Україна в понеділок, 18 травня. 

"Організація рейсів із сезонними працівниками взагалі стала проблемою виключно через відсутність регулярного авіасполучення, а не через якесь бажання уряду щось обмежити", - сказав Кулеба. 

Дипломат підкреслив, що "абсолютно категорично" виступає проти будь-якої зарегульованості цього ринку, а його єдиний інтерес - це забезпечити, щоб українські громадяни були захищені, перебуваючи на заробітках за кордоном. 

"Тому зараз, коли уряд просить приймаючу сторону, щоб людина їхала з контрактом і зі страховкою, мені здається, що це якраз додатковий захист прав цих працівників", - зазначив міністр. 

Люди повинні заробляти ті гроші, які вони здатні заробити, незалежно від місця заробітку, головне, щоб це було законно, продовжив Кулеба. 

"Але ніяких заборон або "маленьких бар'єрчиків" немає. Реальна проблема з трудовими мігрантами наразі - це транспорт, як вони добираються туди. Цими та іншими питаннями займається віце-прем'єр (Вадим Пристайко, - ред.), - підсумував глава МЗС.

Читайте на ГК:Україна першою у світі прирівняла цифровий паспорт до паперового
Читайте на ГК:В Україні соняшникова олія дорожчає рекордними темпами
Читайте на ГК:Рада підтримала законопрект про одноразову фінансову допомогу
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська
загрузка...