1. Новини Закарпаття
  2. >

Міністр розповів, де працевлаштують безробітних

13.05.2020 18:52 Влада

Пропозиції уряду щодо працевлаштування не зовсім збігаються із запитами самих безробітних.

Пропозиції уряду щодо працевлаштування не зовсім збігаються із запитами самих безробітних.

Кабінет міністрів буде фінансувати створення нових робочих місць в дорожньому і сільському господарстві, а також в ЖКГ. Про це в середу, 13 травня, повідомив міністр розвитку економіки, торгівлі і сільського господарства України Ігор Петрашко.  

"У яких напрямках ми працюємо: це будівництво доріг і транспортна інфраструктура, планується створення 154 тис. робочих місць, сфера благоустрою - близько 150 тис. робочих місць. Сільське господарство - 85 тис. робочих місць. Загалом цифра 500 тис. - дуже хороша", - сказав він. 

За словами Петрашка, робота вже йде і деякі робочі місця вже створюються, але це не одномоментний процес. Він уточнив, що створення робочих місць на місцях планується через субвенції з держбюджету. При цьому міністр зазначив, що в центрах зайнятості більшість безробітних шукають вакансії в торгівлі і ремонтній сфері, сільському господарстві, переробній промисловості та державному управлінні. 

"Про особу безробітного, хто у нас зареєстрований на біржі праці. Щодо освітньої характеристики, ми бачимо багато людей, які мають вищу освіту, - майже 49%. Про вік: ми бачимо досить рівномірний розподіл з переважанням людей більше 45 років, що також є очікуваним", - уточнив він.

Читайте на ГК:Україна першою у світі прирівняла цифровий паспорт до паперового
Читайте на ГК:В Україні соняшникова олія дорожчає рекордними темпами
Читайте на ГК:Рада підтримала законопрект про одноразову фінансову допомогу
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська
загрузка...