1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

Депутат Мукачівської міськради вийде із протестом під Закарпатську ОДА

12.05.2020 18:58 Влада ВАЖЛИВО

Саме так налаштований депутат Іван Цибарь

Саме так налаштований депутат Іван Цибарь

Свої наміри депутат оприлюднив у соціальній Мережі Фейсбук.

Я, Цибарь Іван Іванович, ВИХОДЖУ на ОДИНОЧНИЙ ПРОТЕСТ під Закарпатською облдержадміністраціїєю 13-го травня ЗА відновлення пасажирських перевезень, роботи промислових, будівельних і змішаний ринків, скасування фіскалізації і дії направлені на порятунок підприємництва в Україні !

 Я буду в масці, рукавичках і на безпечній відстані від оточуючих. Я дотримуюсь і дотримуватимусь у майбутньому заходів безпеки, заради життя та здоров’я кожного українця. Але я виходжу на боротьбу за права гарантовані мені Конституцією України і я не сидітиму дома, мовчки споглядаючи на беззаконня і наругу над моїми правами.
Буду боротись за свої права усіма доступними мені способами!
Друже, якщо ТИ вважаєш, що твої права порушуються владою? Якщо ТИ - вільна людина і хочеш боротись за своє право, то я радий буду боротись поруч з ТОБОЮ.

Не важливо чи ТИ підприємець, лікар, фермер, ветеран, роботодавець, робітник, політик чи пенсіонер.

ВАЖЛИВО ТВОЄ ПРАГНЕННЯ ДО СПРАВЕДЛИВОСТІ.
Обери сам і зроби свій вибір! #зарадиМАЙБУТНЬОГО.

ВИМАГАЮ:

1. Негайно поновити роботу регулярних пасажирських перевезень за умови дотримання санітарно-гігієнічних вимог, детально:
- негайно поновити роботу регулярних пасажирських перевезень автомобільним транспортом у міському, приміському, міжміському, міжобласному та міжнародному сполученні з роботою автостанцій, за умови дотримання санітарно-гігієнічних вимог;
- вжити жорстких заходів боротьби з нелегальним перевезенням пасажирів;
- зберегти вітчизняного перевізника.

2. Рівні можливості ведення легальної підприємницької діяльності гарантовані 42 статтею Конституції України(вимагаю відкриття усіх типів ринків, магазинів і крамниць).

3. Компенсувати підприємцям на законодавчому рівні сплачені податки за весь період протягом якого бізнес не провадив свою діяльність у зв'язку з обмеженнями та заборонами.

4. Скасувати фіскалізацію для мікропідприємництва, у тому числі усіх запроваджених норм законів №№ 128-ІХ, 129-ІХ, шляхом ухвалення законопроектів №№ 2644, 2645.

5. Проведення реформи Державної податкової та Державної митної служб України у відповідності до стандартів ЄС для забезпечення прозорих та простих процедур стягнення податків, розмитнення товарів, яка передбачає усунення будь-яких проявів корупції.

6. Запровадження мораторію на перевірки бізнесу, до проведення реформи контролюючих органів. Головним критерієм реформ має стати зменшення втручання чиновників у господарську діяльність,.

7. Утворення при Президентові України та облдержадміністраціях, постійно діючого органу, що буде опікуватися розвитком мікропідприємництва в Україні та регіонах. Цей орган повинен бути створений на паритетних засадах участі в ньому представників влади та представників мікропідприємництва і всі зміни до законодавства, що стосуються умов ведення діяльності мікропідприємництва, мають вноситись на затвердження лише після їх обговорення з представниками мікробізнесу та ґрунтовного прогнозування їхніх наслідків.

8. Запровадження пільгового кредитування для мікробізнесу з однозначними, простими і чіткими умовами видачі.

Я солідарно підтримую усі прояви громадянської активності направлені на захист підприємництва і підприємців.
Послідовно продовжую боротьбу за права, можливості і перспективи мікропідприємництва в Україні та стою на засадах захисту конституційних прав і свобод громадян України.

⁉️ У ТЕБЕ - інші вимоги?
Я солідарно підтримаю тебе у боротьбі проти свавілля, беззаконня і несправедливості влади!
Якщо ТИ вирішив боротись то перепостом ДАЙ МЕНІ ЗНАК, щоб ми були на безпечній відстані і влада не звинуватила нас в розповсюдженні інфекції.
Об 11-00 13-го травня під Закарптською облдержадміністрацією, - йшлося у дописі.

Нагадаємо,Владислав Криклій: 22 травня пасажирський транспорт зможе поступово відновити роботу, але за певних умов

Читайте на ГК:У Мукачеві затримали водія-"гонщика" з алкоголем у крові в 13 разів вище норми (ФОТО)
Читайте на ГК:Мукачівська скрипалька стала призеркою міжнародного онлайн-конкурсу
Читайте на ГК:У Мукачеві будівельники скидали сміття на зелену зону

 

 

Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська
загрузка...