1. Новини Закарпаття
  2. >

Закарпатський нардеп Валерій Лунченко був помічений в нехтуванні правил карантину, - ЗМІ (ВІДЕО)

03.05.2020 20:29 0 Влада

Як з'ясували журналісти Радіо Свободи, нардеп з Хустщини в карантин зустрічався у готелі та ресторані з другом та бізнес-партнером міністра МВС Арсена Авакова.

Екснардеп, друг Арсена Авакова та бізнес-партнер його родини Ігор Котвіцький під час карантину регулярно проводить зустрічі в готелі Hyatt, робота якого відповідно до постанови КМДА має бути обмежена, та приїжджає на територію бутику-ресторану Sanahunt, який начебто працює тільки «на винос».

«Тричі за час карантину ми помічали, як Котвіцький перебуває у 5-зірковому готелі​ Hyatt», - констатують журналісти програми «СХЕМИ».

А 8 квітня нам вдалося зафіксувати, як на парковці готелю спершу з’явилось авто, з якого вийшов народний депутат Валерій Лунченко. А потім туди ж приїхав і сам Ігор Котвіцький.

Пізніше ми помітили, як машини, якими користуються Котвіцький та Лунченко, одразу з готелю попрямували в урядовий квартал і повернули до бутику Sanahunt, де розташовується також ресторан Sanahunt Lounge. Але не зупинились на парковці, а заїхали на територію закритого двору закладу і за ними зачинились ворота. Охоронець закладу, який вийшов до журналістів, на уточнення відповів: «Sanahunt не відкритий».

Лунченко та Котвіцький перебували там близько двох годин після чого спочатку з воріт виїхало авто, яким користується Лунченко, потім, з вимкненими фарами та проти руху транспорту, територію закладу залишило авто Ігоря Котвіцького.

Лунченко підтвердив нам, що мав зустріч з Котвіцьким, але спочатку не зміг пригадав, чи це було у Sanahunt: «Я вже не пригадаю, можливо і в Sanahunt», а потім подумав і додав: «Ну, в Sanahunt я не заходив».

А Котвіцький зазначив у коментарі: «Оскільки вже практично рік я не займаю ніяку посаду, пов'язану із здійсненням функцій держави або органів місцевого самоврядування, вважаю, що мої зустрічі носять виключно приватний характер. Своє приватне життя, яке передбачає право на відносини з іншими людьми, і діяльність професійного і ділового характеру, я не коментую».

 

Нагадаємо, після сюжету журналістів прокуратура розслідує походження статків закарпатських митників.

загрузка...