1. Новини Закарпаття
  2. >

У Зеленського заявили, що не забороняли виїзд заробітчан

01.05.2020 15:50 Влада ВАЖЛИВО

Людям не можуть заборонити залишати країну, але можуть обмежити виїзд, каже заступник голови ОП.

Людям не можуть заборонити залишати країну, але можуть обмежити виїзд, каже заступник голови ОП.

Заступник голови Офісу президента Кирило Тимошенко заявляє, що українцям не забороняли виїжджати на роботу за кордон. Про ситуацію з трудовими мігрантами він розповів в інтерв'ю LIGA.net.

За його словами, рішення просто заборонити виїзд немає, тому що не можна людям заборонити вилітати, але можна цей процес обмежити.

При цьому заробітчанам обіцяють альтернативу роботі за кордоном - дешеві кредити малому і середньому бізнесу, а також доступну іпотеку.

"Ми два тижні вже відпрацьовуємо з Міністерством фінансів, президент їм ставить завдання, щоб у нас були реально дешеві кредити - 5-9%", - сказав Тимошенко.

Також він додав, що в перебігу дня-двох буде пропозиція дешевої іпотеки для населення - в районі 10%.

Заступник голови ОП переконує, що зараз, за ​​версією влади, краще для українців бути в країні незалежно від того, заробітчани вони чи ні.

За його словами, держава хоче зрозуміти причину виїзду українців за кордон. Якщо будуть офіційні запити на довгострокову роботу, їх розглянуть МЗС і уряд. При цьому він не пояснив, на підставі чого влада має право приймати подібні рішення за людей.

"Ми не хочемо, щоб це були туристи, які через три дні або тиждень повернуться в країну, і ми не будемо знати, що з ними робити. Ми тільки налаштували нормальну систему обсервації завдяки додатку Дій вдома", - сказав Тимошенко.

Читайте на ГК:Україна першою у світі прирівняла цифровий паспорт до паперового
Читайте на ГК:В Україні соняшникова олія дорожчає рекордними темпами
Читайте на ГК:Рада підтримала законопрект про одноразову фінансову допомогу
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська
загрузка...