1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

У Мукачеві мають намір продати комунальну землю - на Духновича та Франка (Документ)

01.05.2020 13:02 Влада Ексклюзив Голос Карпат

Проект відповідного рішення значиться у переліку до розгляду під час чергової сесії міської ради, яка відбудеться 21 травня.

Проект відповідного рішення значиться у переліку до розгляду під час чергової сесії міської ради, яка відбудеться 21 травня.

Так, згідно з проектом рішення "Про визначення земельних ділянок несільськогосподарського призначення комунальної власності для продажу на земельних торгах та виготовлення документації із землеустрою", мова про земельні ділянки по вулиці І. Франка, а також по вул. Духновича.

Зокрема, як сказано в документі, йдеться про визначення відповідних земельних ділянок не с/г призначення комунальної власності для продажу у власність на земельних торгах.
Цим же рішенням, у разі його прийняття, мукачівські обранці нададуть і дозволи на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність, а також на розробку експертної грошової оцінки на ці ділянки для продажу на земельних торгах.Йдеться про земельні ділянки, які наразі є власністю громади міста, а саме:
- м. Мукачево, площа Духновича Олександра, 12Б, орієнтовною площею 0,0800 га;
- м. Мукачево вул. Франка Івана, 63В , орієнтовною площею 0,0142 га.

Як зазначається, цільові призначення щодо згаданих ділянок - «для будівництва та обслуговування об'єктів туристичної інфраструктури та закладів громадського харчування» та «для будівництва і обслуговування будівель торгівлі» відповідно.

Нагадаємо,В Мукачеві у ДТП померла дівчина: пасок безпеки був пристібнутий за спиною (ФОТО)

Читайте на ГК:"Щедрий лелека": У Мукачеві за тиждень народилося 52 діток
Читайте на ГК:У Мукачеві зіткнулися дві автівки (ВІДЕО)
Читайте на ГК:Таким Мукачево ви ще не бачили: місто показали з висоти польоту (ВІДЕО)
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська
загрузка...