1. Новини Закарпаття
  2. >

Кабмін підвищує зарплату митникам на 50%

26.04.2020 20:21 Влада ВАЖЛИВО

Керівництво ДМС отримало можливість збільшити на 50% посадові оклади тим працівникам, які будуть переходити на контракт.

Керівництво ДМС отримало можливість збільшити на 50% посадові оклади тим працівникам, які будуть переходити на контракт.

Кабінет міністрів прийняв постанову, яка затверджує схему окладів посадових осіб та працівників Державної митної служби у 2020 році і дозволяє підвищити їм зарплати на 50%. Про це напередодні повідомила прес-служба Міністерства фінансів. 

Відзначається, що постанова визначає схему окладів державним службовцям, але не змінює безпосередньо самі розміри окладів. 

"Особи, які перебувають на держслужбі, зберігають оклади, визначені для держслужбовців. Однак у контексті переходу Державної митної служби до роботи у форматі єдиної юридичної особи керівництво ДМС отримує можливість збільшити на 50% посадові оклади тим працівникам, які будуть переходити на контракт. Це збільшення буде відбуватися в рамках незмінності фонду заробітної плати", - йдеться в повідомленні.

Читайте на ГК:Одинадцять молодих прикордонників у Чопі присягнули на вірність народу України (ФОТО)
Читайте на ГК:Наша бисіда: Як закарпатець босоніжки у Вільнюсі купував (ВІДЕО)
Читайте на ГК:Більше двохсот автомобілів "застрягло" на 2-х митних переходах Закарпаття з Угорщиною
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська
загрузка...