1. Новини Закарпаття
  2. >

У МОН розповіли, як проводитимуть ЗНО-2020 в умовах карантину

23.04.2020 19:06 Влада

Тестування можуть перенести на серпень-вересень, а проводити його будуть в засобах індивідуального захисту.

Тестування можуть перенести на серпень-вересень, а проводити його будуть в засобах індивідуального захисту.

Зовнішнє незалежне оцінювання в 2020 році можуть перенести, якщо карантин затягнеться. Про це повідомляє прес-служба Міносвіти у четвер, 23 квітня. ЗНО проведуть між 25 червня і 17 липня, якщо карантин закінчиться до червня. Якщо ж він затягнеться до серпня, то тестування пройде з 17 серпня по 4 вересня.

Вступну кампанію в такому випадку теж перенесуть. При цьому ЗНО буде проведено з дотриманням соціального дистанціювання і використанням індивідуальних засобів захисту. Всіх учасників ЗНО та інструкторів забезпечать засобами індивідуального захисту і антисептиками. 

"В умовах епідемії проведення ЗНО є набагато більш безпечним, ніж вступні іспити в університетах. Більшість учасників здають ЗНО за місцем проживання, тому їм не потрібно їхати в інше місто або область. Для складання вступних іспитів більшості абітурієнтам та їхнім батькам доводиться по кілька разів їздити в інші міста. Вступні іспити зазвичай збирають набагато більшу кількість людей в аудиторіях, ніж під час ЗНО", - сказав заступник голови МОН Єгор Стадний. 

Сам формат і процедура ЗНО в 2020 році не зміняться. В аудиторії будуть перебувати як максимум 15 осіб і два інструктори. Обов'язковою є дистанція в 1,5 метра. Соціальне дистанціювання буде забезпечено і на входах в приміщення. 

"Без змін залишається кількість тестів і їх зміст. Кожен учасник може здати максимум чотири тести, а кількості завдань, які ґрунтуються на матеріалі, який вивчається у квітні-травні 11 класу, мізерно мало. Таке завдання може бути тільки одне на весь тест, тому передруковувати тираж текстових зошитів через таку малу кількість завдань недоцільно", - продовжили в прес-службі. 

Для учасників, які захворіли на COVID-19 або контактували з хворими, проведуть додаткову сесію ЗНО. Якщо вони будуть змушені пропустити і її, то будуть звільнені від ЗНО за станом здоров'я. Для них в університетах передбачені окремі особливості і форми вступних іспитів.

Читайте на ГК:Україна першою у світі прирівняла цифровий паспорт до паперового
Читайте на ГК:В Україні соняшникова олія дорожчає рекордними темпами
Читайте на ГК:Рада підтримала законопрект про одноразову фінансову допомогу
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська
загрузка...