1. Новини Закарпаття
  2. >

Угорщина пропонує Україні відновити малий прикордонний рух

16.04.2020 15:43 Влада ВАЖЛИВО Голос Карпат

Таку ініціативу у телефонній розмові з керівником МЗС України Дмитром Кулебою проявив міністр зовнішньо-господарських зв’язків і закордонних справ Угорщини Петер Сійярто.

Таку ініціативу у телефонній розмові з керівником МЗС України Дмитром Кулебою проявив міністр зовнішньо-господарських зв’язків і закордонних справ Угорщини Петер Сійярто.

“Під час заінтересованого діалогу обидві сторони запевнили одна одну про солідарність у боротьбі з чумою ХХІ століття – коронавірусом, - написав у своїй сторінці на Фейсбуці голова угорського зовнішньо-політичного відомства. - Обидві країни на багатьох фронтах ведуть боротьбу з викликами цього небезпечного захворювання: безперестанно зміцнюємо мережу охорони здоров’я, надаємо допомогу для відновлення наших економік.”

Петер Сійярто інформував свого українського колегу, що у зв’язку з нинішньою панепідемічною ситуацією, Угорщина ще на два роки продовжила дійсність укладеної угоди про виділення 50 мільйонів євро на будівництво і вдосконалення автошляхів на Закарпатті.

Угорський міністр запропонував відкрити на єдиному ПП “Загонь-Чоп”, який сьогодні пропускає лише вантажний траспорт, і малий прикордонний рух. На його думку, це була б важлива підмога для мешканців прикордонних районів Закарпатської та Саболч-Сатмар-Березької областей.

Наприкінці телефонної розмови Петер Сійярто повідомив Дмитра Кулебу, що Угорщина за сприяння Екуменічної служби допомоги країни відправили на Закарпаття 100 тисяч масок, 30 тисяч рукавичок та інших захисних засобів для медпрацівників і лікарень краю.

Нвгадаємо, Сійярто запропонував Кулебі знову відкрити КПП “Захонь-Чоп” для пасажирського сполучення

Читайте на ГК:Що відбулось на Закарпатті, Мукачівщині, Тячівщині та в Іршаві 30 березня
Читайте на ГК:На Закарпатті за минулу добу зробили 440 щеплень від COVID-19
Читайте на ГК:На Закарпатті за добу зафіксували 6 випадків керування у нетверезому стані
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська
загрузка...