1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

Що сьогодні вирішили депутати Ужгородської райради на своєму позачерговому засіданні (ФОТО)

14.04.2020 17:28 Влада

14 квітня відбулося позачергове засідання 38 позачергової сесії районної ради, у роботі якої взяли участь 23 депутати.

14 квітня відбулося позачергове засідання 38 позачергової сесії районної ради, у роботі якої взяли участь 23 депутати.

Слід відмітити, що на сьогоднішньому засіданні перший заступник голови райдержадміністрації Мацко Христина Карлівна приступила до виконання повноважень депутата районної ради, також до депутатських повноважень приступила  Палко Каталін Степанівна. Тож депутатський склад Ужгородської районної ради поповнився новими депутатами.

Рішеннями позачергового засідання передбачено виділення коштів для протидії та боротьби з коронавірусною інфекцією COVID-19. До того ж, за рахунок економії коштів районного бюджету для боротьби з цією інфекцією збільшено резервний фонд району.

Відповідно до внесених змін в бюджеті також заплановано кошти на реалізацію не завершених проектів в районі.

На засіданні сесії були розглянуті ще 18 питань, серед них:

про ліквідацію Ужгородського районного комунального підприємства (бюро) технічної інвентаризації та реєстрації права власності на об’єкти нерухомого майна, про ліквідацію КП «Ужгородщина», про безоплатну передачу майна спільної власності територіальних громад сіл, селища Ужгородського району, про затвердження проекту землеустрою щодо встановлення (зміни) меж населеного пункту с. Концово Холмківської сільської ради Ужгородського району Закарпатської області, про внесення змін до ряду інших районних Програм, фінансових планів районної лікарні та Центру первинної медико-санітарної допомоги.

Крім того, районні обранці внесли зміни до Програми щодо запобігання надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру на 2019-2022 роки та виділили для реалізації цієї Програми фінансування.

Внесли зміни і до Програми комплексного протипаводкового захисту в басейні річки Тиса на 2016-2021 роки та Програми розвитку місцевих автомобільних доріг загального користування на період 2018-2020 років.

Затвердили сьогодні депутати також Програму поводження з твердими побутовими відходами в Ужгородському районі на 2020-2025 роки, вінформує сайт Ужгородської райради.

Нагадаємо, на Ужгородщині виявили коронавірус в 10 жителів, серед них і підліток

Читайте на ГК:Школярів Ужгорода відправлять на канікули раніше
Читайте на ГК:На об'їзній Ужгорода великий затор: на трасі сталася ДТП (ФОТО)
Читайте на ГК:В Ужгороді антирекорд по коронавірусу: шість смертей та більше сотні нових інфікованих
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська
загрузка...