1. Новини Закарпаття
  2. >

До уваги закарпатців: штрафи за спалювання трави підняли до 153 000 гривень

13.04.2020 16:17 Влада ВАЖЛИВО

Парламент підвищив штрафи за спалювання сухої трави, що спричинило пожежі в лісах і забруднення довкілля.

Парламент підвищив штрафи за спалювання сухої трави, що спричинило пожежі в лісах і забруднення довкілля.

Верховна Рада на позачерговому засіданні в понеділок, 13 квітня, 328 голосами прийняла законопроект, яким посилюється відповідальність за забруднення повітря і знищення або пошкодження об'єктів рослинного світу. 

Законопроектом значно підвищуються штрафи. Відповідальність за порушення правил посилюється для того, щоб зменшити руйнівні наслідки і захистити право громадян на безпечні повітря і довкілля, а також зменшити кількість пожеж, що виникають через це. 

Законопроектом передбачається, що: 

Забруднення атмосферного повітря в результаті порушення правил, якщо це не створило небезпеку для людей, буде каратися штрафом від 1800 до 3600 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або обмеженням волі на строк до 3 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на той самий термін або без такого.

Знищення або пошкодження лісів, зелених насаджень та залишків рослинності сільськогосподарського призначення буде каратися штрафом від 5400 до 9000 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, або обмеженням волі на строк від 2 до 5 років, або позбавленням волі на той самий строк.

Читайте на ГК:"Нафта по 100, біткойн по 200": Як в світовій економіці розганяється мегаінфляція і що це означає для України, - Страна
Читайте на ГК:На Донбасі за добу поранено 11 українських бійців
Читайте на ГК:У Чернігові суддя заснув на засіданні (ВІДЕО)
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська
загрузка...