1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

У Хустській райраді відмовились піти на зустріч медикам та виділити 5 мільйонів гривень для боротьби з коронавірусом

30.03.2020 12:09 Влада

Про це інформував громадський правозахисник Віталій Грегор з посиланням на відповідні документи.

Про це інформував  громадський правозахисник Віталій Грегор з посиланням на відповідні документи.

28 березня, у місті Хуст відбулася позачергова сесія Хустської районної ради, яка була скликана з ініціативи обласної влади. Основним питанням порядку денного було виділення з районного бюджету коштів для спільного придбання лабараторного обладнання, яке дасть можливість проводити точне обстеження на наявність коронавірусу безпосередньо в Хусті. Дану ініціативу депутати підтримали і виділили 2 млн грн, а іншу частину, ще 4,5 млн грн, має виділити область.

Однак не обійшлось і без чергового скандалу. Керівник Хустської РДА М.Попович вніс пропозицію збільшити резервний фонд, що давало б райдержадміністрації можливість оперативно реагувати на ситуацію з поширенням коронавірусу COVID-19. Однак голова районної ради Ю.Іванчо відмовився навіть включати дану пропозицію до порядку денного і, відповідно, не поставив її на голосування.

Як наслідок, жодних коштів районними депутатами на придбання апаратів ШВЛ чи засобів індивідуального захисту медикам також виділено не було, чим Хустський район фактично знову позбавлено можливості оперативно протидіяти смертельній і швидкопрогресуючій пандемії.

Нагадаємо,На Закарпатті визначено лікарні, до яких шпиталізуватимуть інфікованих COVID-19

Читайте на ГК:"Розсипається на очах": на Закарпатті руйнується унікальна фортифікаційна споруда XI-XVIII століття (ФОТО)
Читайте на ГК:Пожежа на Хустщині: об'єкт загорання не вдалось врятувати, причина встановлюється
Читайте на ГК:Зарплати мера Хуста і заступників: оприлюднено суми за січень 2021 року (ДОКУМЕНТ)
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська
загрузка...