1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

Депутати Берегова обговорили ситуацію з коронавірусом (ФОТО)

18.03.2020 20:34 Влада Ексклюзив Голос Карпат

Відбулася позачергова 49 сесія Берегівської міської ради.

Відбулася позачергова 49 сесія Берегівської міської ради.

У зв’язку з введеними карантинними заходами засідання проходило в закритому режимі: на ньому були  присутні лише депутати, запрошені фахівці та працівники мерії. Перед розглядом безпосередньо порядку денного  заслухали інформації керівників різних структур у зв’язку з превентивними заходами щодо поширення нової коронавірусної інфекції.

Головний лікар КНП “Берегівська центральна районна лікарня ім. Б. Ліннера” Іван Малеш інформував, що у медзакладі діє особливий режим допуску, проводяться лише ургентні втручання.  Тести на виявлення COVID-19 очікуються на кінець березня. У лікарні наявні 3 апарати штучної вентиляції легень, є потреба у придбанні ще такого обладнання.. Відпрацьований чіткий механізм дій у разі виявлення підозри захворювання на новий коронавірус. За такого випадку спеціальна карета швидкої допомоги доправить пацієнта в Ужгород. У лікарні наразі не вистачає засобів індивідуального захисту для медиків -респіраторів, спеціальних костюмів тощо.

Виконуючий обв’язки директора Берегівської районної філії Державної установи «Закарпатський обласний лабораторний центр МОЗ України» Ігор Цар наголосив, що найкращим карантинним заходом наразі є самоізоляція та скорочення до мінімуму виходів на вулицю, особливо людям похилого віку, вагітним жінкам та із супутніми захворюваннями.

Заступник начальника Берегівського ГУ Національної поліції України в Закарпатській області Стефан Кантор інформував, що згідно з рекомендаціями два дні працівники поліції попереджали власників торгівельних об’єктів, які підлягають закриттю, про обов’язкове виконання законодавства. А від завтра застосовуватимуть штрафи.

Начальник Берегівської станції екстреної медичної допомоги структурного підрозділу КМП «Закарпатської ТЦЕМД Закарпатської обласної ради» Ганна Басараб та  завідувач АЗПСМД – 1 Гейза Гаал доповіли, що готові на перший період ймовірного поширення коронавірусу, однак так само потребують більше засобів індивідуального захисту.

Для зменшення контактів та потреби виходу на вулицю абоненти газо- та водопостачання зможуть подавати показники в режимі он-лайн. Так само працівники цих відомств разом з рятувальниками мають потребу у збільшенні кількості захисних масок, респіраторів, рукавичок. А у ТзОВ “Берег Вертікал” радять здійснювати промивку спеціальними засобами баків для сміття.

На сесії зачитали листа від священнослужителів греко-католицької, реформаторської та римо-католицької церков про готовність максимально дотримуватися гігієнічних вимог під час релігійних ритуалів для захисту своїх вірян в умовах карантину.

Рішенням сьогоднішньої сесії вирішено направити 500 тис. грн на нагальні потреби лікарні та збільшення резервного фонду міської ради до 677 тис. грн. Аналогічне рішення про направлення 500 тис. грн на медзаклад планує і районна рада. Також першочергово затверджено заходи із запобігання занесення і поширення коронавірусної хвороби  на території міста. А ще до сесії до мешканців із проханням дотримуватися всіх вимог карантинного стану звернувся мер Берегова Золтан Бабяк.

Нагадаємо, у Берегові жваво торгують на кооперативному ринку, в інших закладах.

Читайте на ГК:З Берегова зникли ялинки (ФОТО)
Читайте на ГК:У вихідні на ковзанці в Берегові досить велелюдно (ФОТО)
Читайте на ГК:Міністр Кулеба розповів про наслідки скандалів з Угорщиною для України
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська
загрузка...