1. Новини Закарпаття
  2. >

Міністр охорони здоров'я України зробив термінове звернення

15.03.2020 20:19 Влада ВАЖЛИВО

Міністр закликав українців не бути легковажними і виконувати інструкції, правила та рекомендації, а також наголосив на ефективності самоізоляції.

Міністр закликав українців не бути легковажними і виконувати інструкції, правила та рекомендації, а також наголосив на ефективності самоізоляції.

Міністр охорони здоров'я України Ілля Ємець в спеціальному зверненні до українців заявив, що загроза, яку несе коронавірус, "велика як ніколи" і перерахував заходи, які треба зробити, щоб запобігти поширенню вірусу в країні.

"З усією відповідальністю повідомляю: сьогодні загроза, яку несе коронавірус, велика як ніколи. Для інфекції не має значення матеріальне становище або соціальний статус. Хворіють як всесвітньо відомі політики, актори, так і прості люди. Сьогодні ворог номер один не тільки українського суспільства, але і всього світу - це смертельно небезпечна інфекція, коронавірус", - йдеться в повідомленні міністра охорони здоров'я.

Глава МОЗ зазначив, що не намагається сіяти паніку, а прагне говорити правду, адже це стосується життя і здоров'я українців.

"Дехто каже мені, щоб я не нагнітав ситуацію, тому що це нібито сіє паніку. Але нагадаю, що ми не в тоталітарній державі, щоб замовчувати правду. Я не буду мовчати, тому що життя і здоров'я українців для мене - пріоритет", - сказав Ємець.

Він також наголосив на необхідності "діяти негайно" під час епідемії коронавірусу. Ємець перерахував заходи, які необхідно здійснити для запобігання поширенню COVID-19 в Україні.

"Необхідно закривати заклади громадського харчування і ТРЦ, працювати повинні тільки аптеки і продуктові магазини, необхідно обмежити пересування всередині країни, ввести дистанційний режим роботи працівників, переглянути режим роботи громадського транспорту та обмежити дозволені збори людей в групах до 10 осіб. Лікарні повинні бути негайно перепрофільовані в інфекційні, з урахуванням ситуації. Всі планові заходи скасувати і направити всі ресурси на підготовку до боротьби з інфекцією", - заявив міністр.

Ємець закликав українців не бути легковажними і виконувати інструкції, правила та рекомендації, а також наголосив на ефективності самоізоляції як способу попередження поширення хвороби.

Нагадаємо, перша людина померла від коронавірусу в Угорщині. Також заробітчани масово повертаються в Україну через коронавірус.

Читайте на ГК:"Додадуть хвилин та інтернету, але змусять доплатити": Як мобільні оператори перепишуть тарифи вже з грудня, - Страна
Читайте на ГК:У Рівному школярки курили під час уроку (ВІДЕО)
Читайте на ГК:Папа Римський у різдвяному посланні побажав Україні миру і згадав про вакцини
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська
загрузка...