1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

Виноградівщина: місцева влада звернулася до жителів району з важливим повідомленням

12.03.2020 16:25 Влада ВАЖЛИВО

Районні служби інформували про виконання плану заходів із запобігання занесенню та поширенню на Виноградівщині вірусу COVID-19.

Районні служби інформували про виконання плану заходів із запобігання занесенню та поширенню на Виноградівщині вірусу COVID-19.

На території Виноградівського району не зафіксовано жодного випадку захворювання на коронавірус. Таку інформацію озвучили медики під час розширеного засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій і тимчасової протиепідемічної комісії, яке відбулася 12 березня під керівництвом голови Виноградівської райдержадміністрації Василя Кіша.

Члени комісії-керівники відповідальних служб прозвітували про виконання плану заходів із запобігання занесення та поширення на території Виноградівського району коронавірусної хвороби 2019 (COVID-19). Відповідно до затвердженого плану кожна служба має відпрацьований алгоритм дій, який доведено до відповідальних спеціалістів.

В ході засідання голова райдержадміністрації наголосив, що відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України №211 від 11.03.2020 р., з метою запобігання поширенню вірусу COVID-19, з 12 березня до третього квітня на всій території України введено карантин, який стосуються всіх, без виключення, закладів освіти. Проведення масових заходів, участь у яких беруть більше 200 чоловік, також під забороною. Від 12 березня всі служби району переходять у режим підвищеної готовності до роботи в умовах надзвичайної ситуації, що забезпечить ефективну діяльність комісії в цей період. Кожному жителю району в цій ситуації варто усвідомити свою роль як громадянина, уникати скупчення людей та дотримуватися правил гігієни. Важливо також черпати інформацію стосовно ситуації із поширенням вірусу COVID-19 із офіційних сайтів та сторінок у соціальних мережах.

Окрім того, присутній на нараді начальник відділу прикордонної служби «Дяково» Олександр Захарчук зазначив, що станом на 12 березня прикордонні пункти пропуску на території району працюють, а про можливі обмеження в’їздів на КПП буде повідомлено додатково, інформувала Виноградівська РДА.

Нагадаємо, Словаччина від завтра забороняє в‘їзд громадянам інших країн.

Читайте на ГК:На Виноградівщині прикордонники зірвали оборудку контрабандистів
Читайте на ГК:Завтра у Виноградові чергове відключення водопостачання
Читайте на ГК:Дистанційне навчання на Виноградівщині продовжено: відомо на скільки
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська
загрузка...