1. Новини Закарпаття
  2. >

Для нардепів ввели обмеження через коронавірус

11.03.2020 10:36 Влада

Народним депутатам настійно рекомендують скасувати або відкласти службові відрядження за кордон до зміни епідемічної ситуації у світі.

Народним депутатам настійно рекомендують скасувати або відкласти службові відрядження за кордон до зміни епідемічної ситуації у світі.

Голова Верховної Ради Дмитро Разумков підписав розпорядження "Про невідкладні заходи щодо забезпечення сталої роботи Верховної Ради України та її органів". Про це повідомило інформаційне управління Апарату ВРУ.

У документі говориться, що через поширення коронавірусу в світі закликав народних депутатів не їздити за кордон, а в адміністративних будівлях Ради вжити необхідні заходи, спрямовані на запобігання поширенню гострих респіраторних захворювань.

"У зв'язку із ситуацією, що склалася в світі, в тому числі в країнах ЄС, в результаті поширення гострої респіраторної хвороби, викликаної коронавірусом, з метою запобігання виникненню та поширенню масових інфекційних захворювань, забезпечення стійкої роботи ВРУ і його органів на підставі статті 88 Конституції України, пунктів 7 і 8 статті 78 Регламенту ВРУ: народним депутатам України, працівникам Апарату ВРУ настійно рекомендую скасувати або відкласти службові відрядження за межі України до зміни епідемічної ситуації в світі", - йдеться в повідомленні.

Також у розпорядженні керівника Апарату ВРУ Штучному В.В. доручено "вжити необхідних профілактичних, організаційних та матеріально-технічних заходів, спрямованих на запобігання поширенню гострих респіраторних хвороб в адміністративних будівлях Верховної Ради України".

Контроль за виконанням цього розпорядження залишається за головою ВРУ Разумковим.

Читайте на ГК:"Нафта по 100, біткойн по 200": Як в світовій економіці розганяється мегаінфляція і що це означає для України, - Страна
Читайте на ГК:На Донбасі за добу поранено 11 українських бійців
Читайте на ГК:У Чернігові суддя заснув на засіданні (ВІДЕО)
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська
загрузка...