1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Україна
  4. > >

Представники Волині, Закарпаття та Львівщини влаштували публічні консультації щодо конституційних змін у частині децентралізації влади (ФОТО)

03.03.2020 14:28 Влада

Захід у Львові відбувається у рамках циклу публічних регіональних консультацій «Через консенсус – до змін у Конституції у частині децентралізації».

Захід у Львові відбувається у рамках циклу публічних регіональних консультацій «Через консенсус – до змін у Конституції у частині децентралізації».

Регіональні консультації ініційовані Офісом Президента України, Міністерством розвитку громад та території України, а також Комітетом Верховної Ради України з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування, інформує Закарпатське РВ АМУ.

Від Закарпатської області на обговоренні конституційних змін присутні заступник  голови Закарпатської ОДА  Ігор Шинкарюк, начальник Управління містобудування та архітектури Закарпатської ОДА Микола Пігуляк, представники органів місцевого самоврядування, в тому числі об’єднаних територіальних громад області,  а також виконавчий директор Закарпатського регіонального відділення Асоціації міст України Олег Лукша разом із консультантом  з комунікацій Станіславом Данком.На початку публічної консультації до учасників з вітальними словами звернулися голова Львівської обласної державної адміністрації Максим Козицький, голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин, голова Волинської обласної ради Ірина Вахович, заступник голови Закарпатської ОДА Ігор Шинкарюк, а  також  заступник Міністра розвитку громад  та  територій України В’ячеслав Негода.  

«Без конституційних змін, які ми збираємося з вами обговорювати, реформу місцевого самоврядування та територіальної організації державної влади завершити неможливо. Саме зміни до Основного закону мають забезпечити невідворотність тих перетворень, які ми розпочали кілька років тому, закріпити їх» - сказав делегатам від областей пан Негода.

Друга частина заходу відбудеться у форматі регіональних панельних дискусій.

Нагадаємо, в рамках децентралізації влади на Закарпатті хочуть залишити всього чотири райони (ВІДЕО)

Читайте на ГК:У сусідній області заробітчани загинули під час вибуху (ВІДЕО 18+)
Читайте на ГК:У Львові завалився дах складу, під завалами опинилися семеро людей
Читайте на ГК:У центрі Львова на хлопця впала снігова брила
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська
загрузка...