1. Новини Закарпаття
  2. >

Названо ім'я нового "куратора" від "Слуги народу" по Закарпаття, - джерело

18.02.2020 22:16 Влада ВАЖЛИВО

За словами журналіста Віталія Глаголи, Ігор Кривошеєв більше не куратор Закарпаття від «Слуги народу».

За словами журналіста Віталія Глаголи, Ігор Кривошеєв більше не куратор Закарпаття від «Слуги народу».

Про це Глагола розповів у своєму каналі в месенджері Telegram:

У деяких регіонах, на думку керівництва партії, нинішні куратори не справились із поставленими завданням і вирішено призначити нових "уповноважених" для підготовки партії до виборів.

Вони будуть готувати «Слугу народу» до місцевих виборів в областях. Інформація про зміну куратора я підтвердив в трьох джерелах. За моїми джерелами в самій «Слузі народу», деякими нардепами від «Зе-Команди», які були присутні під час прийняття рішень та ще одним незалежним джерелом - новим куратором Закарпаття буде Юрій Арістов, який нині очолює комітет із питань бюджету.

Мені це відомо вже кілька днів, але тільки сьогодні отримав третє джерело, яке підтвердило мені відсторенення Ігора Кривошеєва від кураторства над Закарпаттям.

Новий куратор області від правлячої партії нестиме особисту відповідальність у підборі кандидатів на місцеві вибори і нестиме відповідальність за підсумковий результат. Нагадаю, що місцеві вибори за графіком мають бути 25 жовтня.

Як відомо, на парламентських виборах СН взяли тільки 1 із 6 мажоритарних округів Закарпаття. А на останніх виборах до ОТГ 2 із 9, де виставили не нові обличчя, а діючих сільських голів.
При цьому партія не планує офіційно повідомляти про нових «кураторів» та остаточний список по всіх областях намагатиметься втримати у секреті, - йдеться в повідомленні.

 

Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська
загрузка...