1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

У Центрі з обслуговування закладів освіти Виноградівщини вже другий тимчасовий керівник. Зміни відбулись таємно

10.02.2020 20:48 Влада Ексклюзив Голос Карпат

Новим т.в.о директора став ексначальник управління освіти Виноградівщини Юрій Свищо.

Новим т.в.о директора став ексначальник управління освіти Виноградівщини Юрій Свищо.

В той же час голова Виноградівської райради Віталій Любка запевнив журналістів, що керівника комунальної установи "Центр з обслуговування закладів освіти Виноградівського району" обиратимуть на відкритому конкурсі.

 

Сьогодні на прохання журналіста "Голосу Карпат" дати коментар стосовно роботи Центру Надія Копча повідомила, що вже не є керівником установи.

"Я сьогодні не на роботі. Я вже не т.в.о.", - сказала вже колишня т.в.о. директора.

На цей момент чиновниця перебувала в Центрі, де, за її словами, займалась вирішенням питань, пов'язаних з кошторисом на будівництво і реконструкцію закладів освіти.

Водночас журналістам стало відомо, що вже сьогодні вирішенням фінансово-господарських питань Центру займався Юрій Свищо як т.в.о. директора установи.

Зазначимо, Надія Копча написала заяву на звільнення ще наприкнці минулого тижня.

Тоді голова Виноградівської райради, як одноосібного засновника згаданої комунальної установи, Віталій Любка відмовився коментувати журналістам звільнення підлеглої. Чиновник лише зазначив, що новий керівник Центру буде обраний на відкритому конкурсі.

В той же час станом на 10 лютого на сайті районної ради відсутні будь-які офіційні рішення чи інформаційні повідомлення про зміни у керівництві Центру. У відкритих реєстрах , де доступні дані про керівництво центру, змін немає також.

загрузка...