1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

Перечинська міськрада продала за 2 800 гривень психонаркологічний та венерологічний кабінети райлікарні, - соцмережі (ФОТО)

04.02.2020 13:08 Влада Ексклюзив Голос Карпат

Як стало відомо, 31 січня у залі засідань Перечинської районної ради було заслухано звіт очільника Перечинської ОТГ, мера міста Івана Погоріляка за пророблений 2019рік. Серед присутніх було до 30 осіб

Як стало відомо, 31 січня у залі засідань Перечинської районної ради було заслухано звіт очільника Перечинської ОТГ, мера міста Івана Погоріляка за пророблений 2019рік. Серед присутніх було до 30 осіб

У ході слухання звіту міського голови було оприлюднено ряд важливих фактів, зокрема і що до продажу будівлі психонаркологічного та венерологічного кабінетів Перечинської ЦРЛ міською радою. Останнє і викликало у присутніх безліч питань, а зокрема, що стосується вартості проданого об’єкту міською радою.

Саме це і стало причиною «гарячих» дискусій у Мережі Фейсбук.

Відповідний пост в онлайн-групі «Наш Перечин» оприлюднила користувачка Мирослава Гуранич, колишній мер міста Перечин. За її словами, деякі із депутатів навіть не знали, що торги із продажу об’єктів нерухомості Перечинської ЦРЛ таки відбулись

До вашої уваги цитата з опублікованого посту у вищезгаданій спільноті:

«На сесії міської ради, від 5 грудня 2019 року, депутати підтримали пропозицію міського голови і дали дозвіл на продаж... За це рішення не проголосувало чотири депутати. На слуханні звіту міського голови я поцікавилася у мера, чи продано будівлю та за яку ціну. І яким було моє здивування, а точніше, ступор, коли я почула вартість продажу будівлі: 2800грн.

Так, дві тисячі вісімсот гривень, як нам повідомили, по залишку вартості! А експертно- грошова оцінка?! Перечинська ОТГ, тобто жителі міста залишились без приміщення... Проте, кошти «які ідуть за кожним громадянином», будуть витрачатись на оренду приміщень, а не на покращення обслуговування населення… До речі, поки що всі кошти залишаються на первинному рівні, їх не перераховують на вторинний рівень і т.д. А як буде далі - побачимо… Як нам повідомив міський голова, «Центр» отримав більше П'ЯТИ МІЛЬЙОНА за кожного пацієнта від держави. Також я поцікавилася у голови, чи розглядається питання створення міської лікарні, на що отримала у відповідь – «ні!»

У кожного керівника – свої пріоритети.

–Ми, депутати від «Єдиного центру», протягом своїх депутатських повноважень, багато разів звертались до міського голови щодо виділення коштів з міського бюджету на виконання робіт, які є необхідними для ОТГ. Надсилали депутатські звернення та ряд запитів. Відповідь міського голови завжди одна - мало коштів, - зазначила Мирослав Гуранич в оприлюдненому дописі у Мережі Фейсбук.

Із приводу опублікованого посту у Фейсбуці, мали місце і ряд емоційних відгуків із негативним забарвленням:

Всмислі продала, як так?, - Митрак Римма.

Безпредел, - Татьяна Федина.

То просто ужасно, а ще що продасть міська рада скоро у Перечині нічого не залишиться, - Любаша Пекар.

Видно мерові уже нетреба гроші у бюджет. Вун ся бюджетом прикривать коли разом з"своїми"депутатами робить свою чорну справу. 100% сам собі продав як відділ статистики в свій час, - Надія Василиха.

Із відповідним рішенням 1 пленарного засідання 12 сесії VІIскликання Про створення аукціонної комісії» можна ознайомитися на сайті Перечинської міської ради від 5 грудня 2019 року за посиланням.

І все ж, питання що до продажу будівлі психонаркологічного та венерологічного кабінетів можна розглянути й з іншого боку. А точніше – зі сторони очільника міської ради – Івана Погоріляка, за словами якого вищевказана будівля на сьогоднішній день не продана.

А ось і цитата міського голови з опублікованого сьогодні ним посту в Мережі, як відповідь на попередній пост від Мирослави Гуранич:

«За моєю ініціативою та підтримкою більшості депутатів міської ради нами було прийнято рішення про продаж будівлі колишньої психіатрії, яка знаходиться в аварійному стані. На аукціоні (платформа Прозоро) переможцем торгів стало ТзОВ «Мед Лайн Груп». За умовою продажу це підприємство бере на себе зобов'язання побудувати на місці будівлі колишньої психіатрії медичний заклад, а міській раді передати в оренду на 49 років 11 кабінетів, загальною площею 180 м. кв, за оплату одна гривня в рік. Тобто, за 49 років ми заплатимо 49 гривень за користуванням сучасних кабінетами. На аукціон будівля виносилася за ціною 2157 гривень. Звичайно, що підприємство, котре бере на себе зобов'язання передати міськраді на умовах оплати 1 гривні в рік 11 кабінетів, не піднімало вартість за будівлю. Тому кінцевою вартістю продажу і залишилася вартість 2157 гривень. Але будівля на сьогоднішній день не продана.

На сьогоднішній день договір купівлі – продажу мною не підписаний і будівля не продана. У зв’язку з вимогами та постійним звинувачуванням мене особисто та більшості депутатів у не раціональному розпорядженні комунальним майном депутатом міської ради Мирославою Гуранич, та тим, що наша первинна медицина може розміщатися в будівлях районної лікарні виділених нам районною радою (колишня будівля психіатрії та будівля колишньої гінекології), а не орендувати приміщення, я призупиняю цей процес та пропоную це питання розглянути на найближчій сесії, 6 лютого 2020 року. Попередньо призначаю проведення спільного виїзного засідання постійних депутатських комісій на завтра 05.02.20 р. на території районної лікарні о 15:00 годині, - коментував голова міської ради Іван Погоріляк.

Нагадаємо, у Виноградові чиновники "футболили" жінку з кабінету в кабінет: в мережі обговорюють скандальний пост закарпатки.

Читайте на ГК:Колись на Перечинщині біля обійсть ловили раків, а у потоках – форель
Читайте на ГК:В мережі розповіли історію загадкового каштіля барона Котца та першого хімзаводу на Перечинщині (ФОТО)
Читайте на ГК:"Автомобільний курйоз": в Перечині припаркували машину в незвичний спосіб (ФОТО)
загрузка...