1. Новини Закарпаття
  2. >

Комуналка не має перевищувати 15% сімейного бюджету - Гончарук

01.02.2020 22:45 Влада ВАЖЛИВО

За словами Олексія Гончарука Уряд хоче знизити витрати українців на комуналку до 15% сімейного бюджету.

За словами Олексія Гончарука Уряд хоче знизити витрати українців на комуналку до 15% сімейного бюджету.

Прем'єр-міністр України Олексій Гончарук назвав метою свого Кабміну зниження витрат українців на комунальні послуги до 15% сімейного бюджету. Підключити для досягнення цього хоче і термомодернізацію житлових будинків. Про це глава уряду написав на своїй сторінці у Facebook.

"Найефективніший спосіб знизити вартість на тепло у платіжці - підвищити енергоефективність будівель. У платіжці два складники - ціна тепла й обсяг споживання. Істотно зменшити споживання можна за рахунок енергоефективних заходів. Економія від 25% до 60% тепла веде до зменшення суми в платіжці", - написав Гончарук.

За його словами, у 2020 році "на повну потужність" запрацює Фонд енергоефективності за новим принципом - "зверху-вниз". "До урядової ініціативи термомодернізувати якомога більше багатоквартирних будинків цього року вже приєдналися представники 31 міста з 18 областей України", - додав прем'єр.

"Мета уряду - зробити так, щоб витрати людей на комунальні послуги були не більше 15% сімейного бюджету", - підсумував Гончарук.

Читайте на ГК:У Києві вилікувались двоє хворих на коронавірус
Читайте на ГК:До України прибув другий літак із медзасобами з Китаю
Читайте на ГК:В Україні підтверджено 356 випадків COVID-19