1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Світ
  4. > >

У Словаччині п'яний міністр влаштував погром у ресторані

23.01.2020 13:50 Влада

П'яний міністр зі своїм братом влаштували погром в закладі і кидалися грошима в його співробітників.

П'яний міністр зі своїм братом влаштували погром в закладі і кидалися грошима в його співробітників.

У столиці Словаччини Братиславі поліція затримала п'яного міністра навколишнього середовища Ласло Солімоша і його брата, які посварилися з персоналом одного з ресторанів і розбили вхідні двері в закладі, повідомило TV3.

"Солімош і його брат залишали ресторан азіатської кухні дуже напідпитку. При цьому Солімош кричав, що він є міністром навколишнього середовища, а його брат вдарив ногою по вхідних скляних дверях закладу і розбив їх. Обидва чоловіки кидалися грошима в працівників ресторану", - повідомило ТБ.

Співробітники ресторану азіатської кухні в центрі Братислави викликали копів.

"Згідно з наявною інформацією, двоє чоловіків словесно і фізично напали на персонал даного ресторану, причому після виведення цих чоловіків із закладу один з них розбив скляну частину вхідних дверей. Прибулий наряд поліції затримав обох чоловіків, Л.С. і З.С., і припровадив їх до найближчого відділення", - йдеться в повідомленні.

Збиток ресторану від погрому оцінюється в розмірі 1 тисячі євро. Крім того, після інциденту один співробітник закладу змушений був звернутися за медичною допомогою.

"Поліція почала розслідування за статтями про хуліганство та завдання майнових збитків. Після допиту в поліції обидва чоловіки були відпущені на волю", - йдеться в повідомленні поліції.

Читайте на ГК:Університет Коменського у Братиславі визнав невідповідним диплом прем’єра-плагіатора
Читайте на ГК:Жителі прикордонних сіл і містечок Словаччини бояться автоматичного роумінгу з Закарпаття (ВІДЕО)
Читайте на ГК:У Словаччині протягом червня 285 українців втратили роботу: більшість із них повернулися в Україну
загрузка...