1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

Мукачево позбудеться одного з заступників міського голови

20.01.2020 13:10 Влада Ексклюзив Голос Карпат

Таке рішення прийматимуть під час наступної сесії міськради 23 січня.

Таке рішення прийматимуть під час наступної сесії міськради 23 січня.

За інформацією офіційного сайту Мукачівської міської ради, на порядок денний чергової сесії у Мукачеві буде винесено проект рішення "Про дострокове припинення повноважень та звільнення з посади заступника міського голови Галая Олександра Юрійовича".
"Розглянувши особисту  заяву заступника міського голови Галая Олександра Юрійовича, керуючись Законом  України «Про місцеве самоврядування в  Україні», Законом  України «Про службу  в  органах місцевого самоврядування»,  Мукачівська міська рада вирішила:
1. Достроково припинити повноваження та звільнити Галая Олександра Юрійовича  23 січня 2020 року  з  посади  заступника міського голови за угодою сторін ( п. 1  ч. 1  ст. 36  КЗпП України ).
2. Вивести Галая Олександра Юрійовича зі складу виконавчого комітету Мукачівської міської ради", - сказано в тексті проекту рішення.
Вартозазначити, що Олександр Галай  - депутат Мукачівської міської ради чотирьох скликань. Розпочав свою кар’єру в Мукачівській міськраді в 1998 році на посаді секретаря ради. Обирався депутатом Мукачівської міської ради в 1994, 1998, 2002 та 2006 роках.

1998-1999 р.р. — секретар Мукачівської міської ради.

1999-2003 р.р. — керуючий справами Мукачівського міськвиконкому, заступник М у канівської о міського голови,

2003-2004 р.р. — помічник-консультант народного депутата України Балоги В.І.

2004-2005 р.р. — заступник Мукачівського міського голови, керуючий справами виконкому.

З липня по серпень 2005 року — помічник голови Закарпатської обласної державної адміністрації.

З серпня по листопад 2005 року — в. о. начальника Ужгородської митниці.

2005-2009 р.р. — заступник міського голови, керуючий справами Мукачівського міськвиконкому.

2009-2010 р.р. —т. в. о. директора комунального підприємства “Санаторій “Перлина Карпат” Закарпатської обласної ради.

З травня 2010 року по теперішній час заступник міського голови

Наприкінці 2019 року за результатами конкурсного добору його було обрано на посаду директора комунальної установи “Центр громадськості та національних культур” Мукачівської міської ради.

Забезпечував реалізацію Законів України, Указів та розпоряджень Президента України, постанов Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, рішень обласної ради, розпоряджень голови обласної державної адміністрації, рішень міської ради та виконавчого комітету, розпоряджень міського голови, інших актів законодавчої і виконавчої влади з питань внутрішньої політики, виконавської дисципліни, організаційного, кадрового, матеріально-технічного забезпечення, надання адміністративних послуг, ведення Державного реєстру виборців у межах, визначених законодавством та іншого забезпечення діяльності міськвиконкому.

Членами конкурсної комісії було заслухано Програми розвитку Центру громадськості та національних культур на 1 та 5 років від претендентів на керівну посаду даної установи: Бобинця Миколи Миколайовича, Галая Олександра Юрійовича та Горвата Віталія Вікторовича. За результатами підрахунку голосів закритого (таємного) голосування за кандидатуру Олександра Галая, вісім голосів «За», за Миколу Бобинця – «За» один голос. Кандидатуру Віталія Горвата не підтримано членами конкурсної комісії. Комісією, згідно результатів голосування, рекомендовано відділу культури виконавчого комітету Мукачівської міської ради призначити Олександра Юрійовича Галая на посаду директора комунальної установи “Центр громадськості та національних культур” Мукачівської міської ради, як такого, котрий успішно пройшов конкурсний відбір.

Нагадаємо, Блогер розповів про гори навколо Мукачева та винні підвали (ВІДЕО)

Читайте на ГК:Вулицю Грушевського в Мукачеві перекриють на два дні (СХЕМА об’їзду)
Читайте на ГК:У Мукачеві знову народилися двійнята
Читайте на ГК:В Мукачеві на два дні перекриють одну з вулиць міста (СХЕМА)
загрузка...