1. Новини Закарпаття
  2. >

У Мінсоцполітики пояснили "заборону" секонд-хенду

30.12.2019 23:04 Влада

Влада має намір боротися з контрабандним секонд-хендом, який ввозять під виглядом гуманітарки, а потім продають у магазинах.

Влада має намір боротися з контрабандним секонд-хендом, який ввозять під виглядом гуманітарки, а потім продають у магазинах.

Ініціатива у боротьбі зі "схемами на гуманітарку" не має відношення до легальгого бізнесу із продажу секонд-хенду. Про це заявив заступник міністра соціальної політики Олег Коваль у Facebook

Метою ініціативи в міністерстві називають припинення потоку контрабанди, яка завозиться в Україну під виглядом гуманітарної допомоги. Тому що досить часто "гуманітарний вантаж" використовується не для допомоги людям, а для ухилення від сплати податків. 

Коваль пояснює, що "гуманітарну допомогу" не потрібно розмитнювати, адже це предмети, які безоплатно роздаються цільовим категоріям населення або установам. Цим користуються певні ділки, які завозять вживані речі як "гуманітарку", а потім продають у магазинах і бутиках.

За оцінками Мінсоцполітики, щорічно від цих схем держбюджет втрачає до 2 млрд грн. 

"Ми жодним чином не виступаємо проти легальних магазинів з уживаними речами, тобто секонд-хендом. Якщо товари в ці магазини завезені і продаються відповідно до норм вітчизняного законодавства, - ми не маємо нічого проти!" - запевнив Коваль.

Читайте на ГК:Україна вивела військові звання на стандарти НАТО
Читайте на ГК:В аварії трагічно загинув син Корбана
Читайте на ГК:Локдаун 8-25 січня: оприлюднено список заборон та обмежень
загрузка...