1. Новини Закарпаття
  2. >

Кабмін спростив монетизацію пільг на комуналку

27.12.2019 18:17 Влада

З 1 січня 2020 року пільговики зможуть у будь-який час перейти на готівкову грошову форму виплат на житлово-комунальні послуги.

З 1 січня 2020 року пільговики зможуть у будь-який час перейти на готівкову грошову форму виплат на житлово-комунальні послуги.

Уряд спростив правила переходу на грошову форму виплат пільг на послуги ЖКГ. Про це в п'ятницю, 27 грудня, повідомив прем'єр-міністр Олексій Гончарук у своєму Telegram-каналі. За його словами, з 1 січня пільгові категорії українців зможуть у будь-який час перейти на готівкову грошову форму виплат на житлово-комунальні послуги. 

"Раніше дозволялося подати заяву тільки до 15 жовтня, що було незручним для споживачів", - сказав він. 

РБК-Україна опублікувало проект постанови, у якому йдеться про те, що "в разі подачі заяви після 15 жовтня (15 травня) протягом опалювального (неопалювального) сезону пільга надається в грошовій готівковій формі шляхом перерахування грошових коштів на рахунок пільговика в уповноваженому банку з місяця, наступного за місяцем подачі заяви".

Читайте на ГК:Молочник кіт-універсал: на Чернігівщині кіт ласує молочком на "льоту" (ВІДЕО)
Читайте на ГК:Січневий рахунок: плюс 800 гривень за квартиру, плюс 1100 - за будинок. Як зміняться платіжки українців в 2021 році, - Страна
Читайте на ГК:Україна отримає безкоштовну COVID-вакцину не раніше березня
загрузка...