1. Новини Закарпаття
  2. >

Нардеп придумав "пристрій" для кнопкодавства (ВІДЕО)

19.12.2019 15:02 0 Влада Лайт

"Кнопконатискач", застосовуваний депутатами ОПЗЖ, зроблений з трьох товстих книг і чогось схожого чи то на стоси паперу, чи то на папки.

Нардепи від Опозиційної платформи - За життя Сергій Ларін і Віктор Чорний "винайшли" механізм, що дозволяє здійснювати неперсональне голосування в парламенті, не натискаючи на чужу кнопку пальцем, пише в четвер, 19 грудня, Чесно.

На пленарному засіданні Верховної Ради 18 грудня Сергій Ларін застосував якийсь "кнопконатискач", зроблений з трьох товстих книг і чогось схожого чи то на стоси паперу, чи то на папки. Для того, щоб натискання на кнопку за допомогою цього "винаходу" було непомітним, Ларін прилаштував над пультом для голосування листівки з написом російською мовою "Ми за мир".

А під час голосування щодо поправки №76 до законопроекту про скасування депутатської недоторканності №2237 Ларін, сидячи на місці свого колеги із фракції Віктора Чорного, однією рукою натиснув на кнопку перед собою, а іншою привів у дію це "пристрій". Як наслідок, на місцях Ларіна і Чорного спрацювали кнопки "за".

Читайте на ГК:У Києві голий чоловік на дорозі отримав удар від водія (ВІДЕО 18+)
Читайте на ГК:Дівчинка добірно матюкала батьків прямо в магазині (ВІДЕО 18+)
Читайте на ГК:До уваги закарпатців: замість бебі-боксу платитимуть гроші
загрузка...