1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. >

На посаду голови Косоньської об’єднаної громади претендують три кандидати (ВІДЕО)

18.12.2019 19:36 0 Влада

Косоньська ОТГ утворилася у вересні 2019 року. До її складу входять 5 сільських рад: Косоньська, Запсоньська, Попівська, Рафайнівська, Шомська.

Про це повідомив виконавчий директор закарпатського відділення Асоціації міст України Олег Лукша, інформує UA: Закарпаття.

Кандидат на посаду голови Косоньської громади Олександр Товт від партії "Слуга народу"обіцяє вирішити питання з питною водою.

«Першочергово найголовніше – це вода. У нас немає у багатьох у колодцях води. І щоб центрально вода була першочергово у кожному селі, у кожній вулиці. Аби люди не страждали від того, що немає води»

Створити команду обіцяє кандидат на посаду голови косоньської ОТГ самовисуванець Саболч Барта:

«Створити всі необхідні відділи, всі органи, які можуть забезпечити функціонування нашої громади. І ми маємо у цьому короткому терміні довести, що дійсно ця громада може існувати»

Кандидат на посаду голови Косоньської ОТГ самовисуванець Василь Баков розказує про своє основне завдання:

«Зробити рочобі місця для цього округу. Справа в тому, що за останні 10-15 років у нас спостерігається велика текучка людей. Переважно це пари, які залишають своїх дітей»

Експерт із децентралізації та місцевого самоврядування Володимир Феськов каже, Косоньська - перша територіальна громада серед угорськомовних сіл і єдина, де цьогоріч будуть вибори:

«Особливістю громади є те, що вони сьогодні мають конкретний економічний центр. Це туризм, рекреація. Тобто термальні води навколо яких розташовані населені пункти, села, які об’єдналися. до того ж які далеко відомі не тільки в Україні, а й за кордоном. І багато туристів сьогодні приїжджають сюди залишаючи значну кількість коштів. Тому ця громада від самого початку є економічно виправданою і спроможною»

Вибори в ОТГ відбудуться 22 грудня.

Нагадаємо, право очолити Оноківську ОТГ виборюватимуть 11 претендентів (ВІДЕО)

Читайте на ГК:Зимовий Кубок Берегівщини вибороли футболісти Запсоні
Читайте на ГК:З Берегова зникли ялинки (ФОТО)
Читайте на ГК:У вихідні на ковзанці в Берегові досить велелюдно (ФОТО)
загрузка...