1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

Голова Закарпатської облдержадміністрації представив нового очільника Рахівської РДА

17.12.2019 16:50 Влада ВАЖЛИВО

У вівторок, 17 грудня, голова Закарпатської ОДА Ігор Бондаренко здійснив робочу поїздку у найвіддаленіший від обласного центру гірський район – Рахівщину, де офіційно представив нового очільника РДА.

У вівторок, 17 грудня, голова Закарпатської ОДА Ігор Бондаренко здійснив робочу поїздку у найвіддаленіший від обласного центру гірський район – Рахівщину, де офіційно представив нового очільника РДА.

Віктор Медвідь подякував за довіру та серед пріоритетів своєї діяльності на посаді голови РДА назвав покращення соціально-економічної ситуації у Рахівському районі.

Також наголосив, що готовий до співпраці з керівниками організацій, установ, підприємств, активом району і закликав їх до конструктивних ініціатив, підкресливши, що лише завдяки тісній співпраці можна досягти результативних показників.

Біографічна довідка: Медвідь Віктор Васильович народився 1 жовтня 1971 року в м.Рахів Закарпатської обл. У 1994 році закінчив Ужгородський державний університет, за спеціальністю «Лікувальна справа», лікар.

Свою трудову діяльність розпочав у 1986 році робітником Рахівського лісокомбінату. У студентські роки працював у Рахівській райлікарні, Ужгородській міській клінічній лікарні. Після закінчення вишу трудився в Мукачівській центральній районній лікарні. З 2006 по 2009 рр. очолював відділ охорони здоров’я Рахівської РДА, з 2009 по 2010 рік очолював Рахівську РДА, далі перейшов працювати у районну лікарню, а в 2014 році став головним лікарем райлікарні. Наприкінці 2015 року був обраний головою Рахівської міської ради.

Депутат Рахівської районної ради VІ  скликання.

Розпорядженням Президента України від 13.12.2019 року № 508/2019-рп Медвідя Віктора Васильовича призначено головою Рахівської районної державної адміністрації, повідомила Пресслужба ОДА.

Нагадаємо, Новий – старий голова Берегівської РДА.

Читайте на ГК:На високогір'ї Карпат негода: майже нульова видимість та сильний вітер (ФОТО)
Читайте на ГК:Закарпатець зареєстрував петицію щодо оплати незастрахованими туристами рятувальних операцій
Читайте на ГК:На Закарпатті оголосили ІІІ рівень лавинної небезпеки
загрузка...