1. Новини Закарпаття
  2. >

Зміниться порядок видачі монетизованих субсидій, - Мінсоцполітики

13.12.2019 22:35 Влада ВАЖЛИВО

Міністерство зараз ініціює внесення змін до порядку надання пільг у грошовій формі.

Міністерство зараз ініціює внесення змін до порядку надання пільг у грошовій формі.

Пільговики зможуть змінювати форму отримання субсидії в будь-який період, розповів заступник міністра соціальної політики Віталій Музиченко, пише Укрінформ.

"Міністерство зараз ініціює внесення змін до порядку надання пільг у грошовій формі для того, щоб надати можливість пільговикам не тільки до 15 жовтня змінювати форму отримання субсидій, а робити це в будь-який період опалювального сезону", - сказав він.

Ухвалення таких змін дозволить пільговику в будь-який період змінити форму надання пільги, якщо з якихось причин постачальник послуг несвоєчасно і неякісно виконує свою функцію.

"На сьогоднішній день цей проект постанови проходить процедуру узгодження з центральними органами виконавчої влади, ми пропонуємо, щоб з 1 січня 2020-го ті пільговики, які хочуть перейти на готівкову форму (надання пільг. - ред.), могли це зробити в будь-який момент", - зазначив заступник міністра.

Із жовтня з'явилися два варіанти отримання субсидій - у готівковій і безготівковій формах.

Готівкова має на увазі можливість відкриття рахунку в будь-якому з уповноважених банків або отримувати гроші у відділеннях Укрпошти. Раніше Ощадбанк був єдиною установою, куди перераховувалися субсидії.

Також у жовтні Кабмін збільшив розмір базової норми плати за послуги ЖКГ для одержувачів субсидій з 15% до 20% із середньомісячного сукупного доходу домогосподарства. Нововведення вступить в силу 1 травня 2020 року.

Прем'єр-міністр Олексій Гончарук заявив, що у 2019 і 2020 роках принцип оформлення субсидій залишиться незмінним.

Читайте на ГК:Україна вивела військові звання на стандарти НАТО
Читайте на ГК:В аварії трагічно загинув син Корбана
Читайте на ГК:Локдаун 8-25 січня: оприлюднено список заборон та обмежень
загрузка...