1. Новини Закарпаття
  2. >

Президент Зеленський озвучив формулу майбутнього українського народу

12.12.2019 15:35 Влада ВАЖЛИВО

Президент виділив п'ять складових: досягнення миру, ефективні інститути та прозорі правила гри, інвестиції, нова інфраструктура та народовладдя.

Президент виділив п'ять складових: досягнення миру, ефективні інститути та прозорі правила гри, інвестиції, нова інфраструктура та народовладдя.

За повідомленням Корреспондент.net, президент Володимир Зеленський назвав п'ять складових формули майбутнього для України, пообіцявши збільшити темпи змін в Україні в наступному році. Своє бачення майбутнього країни він описав у статті для НВ під назвою "Вперед і вгору".

Перша з них - мир. "Без миру жодного розвитку бути не може. Ми хочемо миру на наших умовах. Тобто з поверненням Україні територій і наших людей", - пише президент.

Другим фактором він називає "ефективні інститути та прозорі правила гри, обов'язкові для всіх". Сюди глава держави включає перемогу над корупцією і справедливі суди, рівність всіх перед законом, захист прав власності.

Третій фактор - інвестиції. "Тому знадобиться прибрати непрохідні бар'єри і непотрібні регуляції, які гальмують розвиток бізнесу", - пояснює Зеленський.

Четвертий - "якісно інша інфраструктура". "І це не тільки дороги, хоча дороги - в першу чергу. Це все те, що допомагає людині жити і добиватися успіху в Україні. Інфраструктура медична й освітня, цифрова та енергетична, фінансова та комунальна", - пише президент.

П'ятим фактором він називає народовладдя. "Не декларативне, а реальне. Механізм, який дозволить людям впливати на рішення влади - від рівня громади до рівня президента", - робить висновок Зеленський.

Нагадаємо, Мерзни і плати. Чи побачать українці обіцяне Зеленським здешевлення платіжок за грудень, - Страна

Читайте на ГК:В Україні зросла мінімальна зарплата
Читайте на ГК:Військові ООС привітали українців з Новим роком (ВІДЕО)
Читайте на ГК:Новорічні традиції. Етнолог про те, як святкували українці і що перейняли в інших країн
загрузка...