1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

22 грудня на Берегівщині відбудуться вибори першого голови ОТГ

06.12.2019 21:34 Влада Ексклюзив Голос Карпат

Голосування проходитиме в Косоньській об’єднаній територіальній громаді, до якої, крім однойменного села, увійшли ще шість населених пунктів – Запсонь, Рафайново, Шом, Каштаново, Попово і Липово.

Голосування проходитиме в Косоньській об’єднаній територіальній громаді, до якої, крім однойменного села, увійшли ще шість населених пунктів – Запсонь, Рафайново, Шом, Каштаново, Попово і Липово.

Сьогодні на цю посаду претендують три кандидата – діючий Косоньський голова Шандор Товт, за плечима якого вже дві каденції, претендент від КМКС-УМДС підприємець Саболч Борто і самовисуванець, диспетчер Берегівської РЕМ, прешбітер місцевої сільської реформаторської громади Ласло Баков.

Одночасно з головою ОТГ обиратимуть і 26 депутатів з усіх 7 сіл в залежності від кількості наявного населення. Так, Косонь представлятимуть 7 народних обранців, сусідні Шом і Запсонь - відповідно 4 і 5, Рафайново – 6, Попово – 4.

“Попередньо важко передбачити результати голосування,- каже Голосу Карпат сільський голова Запсоні Ласло Бочкої.- Звичайно, певну перевагу має діючий мер Косоні Шандор Товт, але серйозно може включится в бротьбу за крісло керівника ОТГ і Саболч Борто, якого підтримують солідні угорські організації.”

Такої ж думки депутат Косоньської сільської ради, голова місцевого громадського осередку “Гравіс” Габор Потокі.

У ниішньому році – це єдині на Берегівщині вибори голови ОТГ та її депутатів. Сподіваємось, що вони пройдуть організовано і у відповідності до чинного законодавства.

Нагадаємо, область дала “добро” на створення ще однієї ОТГ на Берегівщині

Читайте на ГК:"Квартет" ромів із Берегова організував "бізнес" на жебракуванні людей з інвалідністю (ВІДЕО)
Читайте на ГК:На "Тисі" та "Лужанці" знову фіксують великі черги з авто
Читайте на ГК:"Законодавство ніхто не мінятиме на вимогу іноземної держави": у МЗС відповіли на слова посла Угорщини
загрузка...