1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

Закарпатська ОДА прокоментувала питання закриття Іршавської райлікарні

05.12.2019 14:21 Влада ВАЖЛИВО

Офіційна позиція керівництва Закарпатської облдержадміністрації та департаменту охорони здоров’я щодо напруженої ситуації, що склалася в охороні здоров’я Іршавського району.

Офіційна позиція керівництва Закарпатської облдержадміністрації та департаменту охорони здоров’я щодо напруженої ситуації, що склалася в охороні здоров’я Іршавського району.

Закарпатська ОДА заявляє, що немає намірів і немає жодного документу який би підтверджував факти про наміри закриття КНП «Іршавська районна лікарня» Іршавської районної ради. Лікарня є власністю Іршавської районної ради. Всі рішення щодо діяльності лікарні приймаються відповідно її власником.

3.12.2019 року відбулася нарада в департаменті охорони здоров’я за участі заступника голови обласної державної адміністрації Гетманенка О.О.,  керівників Іршавського району, керівників охорони здоров’я Іршавського району представників громадськості Іршавського району, голови комісії з питань охорони здоров’я Закарпатської обласної ради Шніцера Р.І. та заступника голови комісії з питань охорони здоров’я Скрипа В.В.

Згідно протоколу наради була висловлена чітка позиція обласної державної адміністрації, обласної ради та департаменту охорони здоров’я про те, що в жодному випадку, ні за яких умов не було і не буде в планах закриття Іршавської районної лікарні.

Одностайно було прийнято рішення про створення робочої групи в складі представників департаменту охорони здоров’я, Іршавської райдержадміністрації, Іршавської районної ради, позаштатних спеціалістів - експертів департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації, з метою проведення аудиту готовності Іршавської районної лікарні до контрактування з НСЗУ, вивчення потужності лікарні, надання їм рекомендацій щодо необхідних заходів які мають бути проведенні до 01.04.2020 року з метою створення найвигідніших позицій щодо умов  контрактування з НСЗУ.

Враховуючи бачення МОЗ України, НСЗУ, Закарпатської ОДА та департаменту охорони здоров’я, ще раз наголошуємо на тому, що немає намірів і немає жодного документу який би підтверджував факти про наміри закриття КНП «Іршавська районна лікарня» Іршавської районної ради, повідомила Прес-служба ОДА.

Нагадаємо, блокували автомобільний рух: На Іршавщині пройшла акція протесту.

Читайте на ГК:На Іршавщині перевіряють рівень води в річках (ФОТО)
Читайте на ГК:В Іршаві біля автостанції сталася ДТП
Читайте на ГК:З'явилось фото хлопця, який трагічно потонув на Іршавщині у новорічну ніч (ФОТО)
загрузка...