1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. >

Президія Виноградівської райради розкритикувала проєкт бюджету району на 2020 рік

04.12.2019 15:54 Влада

Про це орган місцевого самоврядування повідомив на своїй фейсбук-сторінці.

3 грудня 2019 року відбулося засідання Президії Виноградівської районної ради. Присутні зауважили, що до проєкту районного бюджету на 2020 рік мали бути додані пояснення головних розпорядників бюджетних коштів.

На засіданні обговорили і проблеми в освітній та медичній сферах району.

- З незрозумілих причин до проєкту бюджету включене фінансування відділу освіти та відділу молоді та спорту райдержадміністрації, які станом на сьогодні навіть не зареєстровані в державному реєстрі. Відсутні й пояснюючі записки, тож невідомо на які потреби неіснуючих відділів РДА передбачило кошти. Натомість на діяльність Центру з обслуговування закладів освіти району взагалі не передбачене фінансування на наступний рік. Попри те, що сьогодні Центр обслуговує 58 шкіл району і здійснює виплату заробітних плат освітянам. Таким чином даний проект унеможливлює роботу Центру з 1 січня 2020 року і буде критичним для шкіл району, які перестануть фінансуватися., - йдеться у повідомленні райради.

Читайте далі відповідь РДА: У Виноградівській РДА юридично "взули" президію райради

Нагадаємо, раніше Виноградівська РДА проінформувала правоохоронців про вилучення коштів районною радою з управління освіти.

Читайте на ГК:У Виноградівській РДА юридично "взули" президію райради
Читайте на ГК:Вертоліт "Ми-8" та снігоходи: які причини перекидання нацгвардійців на Закарпаття
Читайте на ГК:Поліцейський напідпитку хотів сісти за кермо автомобіля у Виноградові, - відео активістки
Стрічка