1. Новини Закарпаття
  2. >

Змінено порядок справляння єдиного збору з транспортних засобів на кордоні, - Кабмін

29.11.2019 10:09 Влада ВАЖЛИВО

Кабінет Міністрів України затвердив нову редакцію Порядку.

Кабінет Міністрів України затвердив нову редакцію Порядку.

Порядок справляння єдиного збору у пунктах пропуску через державний кордон викладено в новій редакції. Відповідна постанова Кабміну від 21 серпня № 782 набуває чинності через 90 днів з дня публікації.

Єдиний збір справляється одноразово в пункті пропуску через державний кордон, при ввезенні транспортного засобу (контейнера) на митну територію України (зокрема, з метою транзиту).

Збір стягується по єдиному платіжному документу - уніфікованій митній квитанції.

Тепер єдиний збір розраховуватиметься за двома формулами:

  • - за проїзд транспортних засобів автомобільними дорогами України;
  • - за проїзд транспортних засобів з перевищенням встановлених розмірів загальної маси, осьових навантажень та (або) габаритних параметрів.

Раніше єдиний збір складався з плати за здійснення контролю вантажу і транспортного засобу, плати за проїзд по автомобільних дорогах, додаткової плати за проїзд автомобільного транспортного засобу з перевищенням встановлених загальної маси, осьових навантажень і габаритних параметрів.

Єдиний збір включає вартість витрат, пов'язаних з:

  • - відновленням автомобільних доріг;
  • - здійсненням уповноваженими органами в пунктах пропуску (пунктах контролю) через державний кордон України фітосанітарного, ветеринарно-санітарного та державного контролю за дотриманням законодавства про харчові продукти, корми, побічні продукти тваринного походження, здоров'я та благополуччя тварин, в розмірі, що не перевищує розміру плати за проведення перевірки документів на товар і транспортний засіб (контейнер);
  • - проведенням органами доходів і зборів у пунктах пропуску (пунктах контролю) через державний кордон України заходів офіційного контролю відповідно до статті 319 Митного кодексу України у формі попереднього документального контролю.
Читайте на ГК:Стало відомо, що уряд затвердив новий макропрогноз: якими будуть ВВП, ціни та зарплати
Читайте на ГК:Шоптенко похизувалася стрункими ніжками в домашніх шортах (ФОТО)
Читайте на ГК:Майбутні місцеві вибори стануть "найбільш заполітизованими" в історії України
загрузка...