1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. >

У Мукачеві сьогодні сесія міської ради (Проекти рішень, Наживо)

28.11.2019 10:13 0 Влада Ексклюзив Автор: Голос Карпат

28 листопада у Мукачеві відбувається чергова сесія міської ради.

До розгряду сесії згідно з порядком денним винесено 61 проект рішення.

Під час засідання мукачівські обранці голосуватимуть рішення у сферах землі та комунальної власності, освіти, економіки та фінансів, культури, охорони здоров’я та соцзахисту. Також прийматимуть і ряд рішень, що стосуються приєднаних до міської ОТГ сіл.

До уваги читачів Голосу Карпат публікуємо перелік проектів рішень Порядоку денного 68 сесії Мукачівської міської ради 7-го скликання 28 листопада 2019 року    

 1. Про затвердження Регламенту виконавчого комітету та виконавчих органів Мукачівської міської ради.

2. Про зміну назви відділу інформаційно-аналітичних комплексів виконавчого комітету Мукачівської міської ради та затвердження Положення про відділ інформаційно-аналітичних комплексів Мукачівської міської ради.

3. Про     зміну    назви     служби     персоналу     виконавчого     комітету

Мукачівської міської ради та затвердження Положення про службу персоналу Мукачівської міської ради.

4. Про зміну назви відділу бухгалтерського обліку та звітності виконавчого комітету Мукачівської міської ради та затвердження Положення про відділ бухгалтерського обліку та звітності Мукачівської міської ради.

5. Про     зміну    назви    господарського  відділу  виконавчого  комітету

Мукачівської міської ради та затвердження Положення про господарський відділ Мукачівської міської ради.

6. Про зміну назви Центру надання адміністративних послуг виконавчого комітету Мукачівської міської ради та затвердження Положення про центр надання адміністративних послуг Мукачівської міської ради.    

7. Про  зміну назви Відділу ведення Державного реєстру виборців виконавчого комітету Мукачівської міської ради та затвердження Положення про Відділ   ведення Державного реєстру виборців Мукачівської міської ради.

8. Про зміну назви служби у справах дітей виконавчого комітету Мукачівської міської ради та затвердження Положення про службу у справах дітей Мукачівської міської ради.

9. Про зміну назви Відділу охорони здоров’я виконавчого комітету Мукачівської міської ради та затвердження Положення про відділ охорони здоров’я Мукачівської міської ради.

10. Про зміну назви відділу економіки виконавчого комітету Мукачівської міської ради та затвердження Положення про відділ економіки Мукачівської міської ради.    

11. Про затвердження Положення відділу державного архітектурно-будівельного контролю Мукачівської міської ради (нова редакція).

12. Про     зміну    назви     відділу  з   питань  надзвичайних ситуацій, мобілізаційної та оборонної роботи  виконавчого комітету Мукачівської міської ради та затвердження Положення  про відділ  з   питань  надзвичайних ситуацій, мобілізаційної та оборонної роботи Мукачівської міської ради.

13. Про зміну назви архівного відділу виконавчого комітету Мукачівської міської ради та затвердження Положення про архівний відділ Мукачівської міської ради.

14. Про  зміну назви  Управління освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Мукачівської міської ради та затвердження  Положення про Управління освіти, молоді та спорту Мукачівської міської ради.

15. Про зміну назви Відділу культури виконавчого комітету Мукачівської міської ради та затвердження Положення про відділ культури Мукачівської міської ради.

16. Про зміну назви Фінансового управління виконавчого комітету Мукачівської міської ради та затвердження Положення про фінансове управління Мукачівської міської ради.

17. Про зміну назви Управління комунальної власності та архітектури виконавчого комітету та затвердження Положення про управління комунальної власності та архітектури Мукачівської міської ради.

18. Про зміну назви відділу капітального будівництва виконавчого комітету Мукачівської міської ради та затвердження Положення про відділ капітального будівництва Мукачівської міської ради.

19. Про зміну назви управління праці та соціального захисту населення виконавчого комітету Мукачівської міської ради та затвердження Положення про управління праці та соціального захисту населення Мукачівської міської ради.

20. Про зміну назви відділення соціальної допомоги вдома  управління праці та соціального захисту населення виконавчого комітету Мукачівської міської ради та затвердження Положення про відділення соціальної допомоги вдома управління праці та соціального захисту населення Мукачівської міської ради.

21. Про зміну назви юридичного відділу виконавчого комітету Мукачівської міської ради та затвердження Положення про юридичний відділ Мукачівської міської ради.

Доповідає: Лендєл Олександр Васильович – керуючий справами виконавчого комітету

22. Про затвердження Положення про багатофункціональну електронну пластикову картку «Картка мукачівця» у новій редакції.

23.    Про затвердження списку присяжних Мукачівського міськрайонного суду Закарпатської області.

Доповідає: Галай Олександр Юрійович – заступник міського голови

24. Про внесення змін до Програми висвітлення діяльності Мукачівської міської ради, виконавчого комітету та її виконавчих органів місцевими засобами масової інформації на 2018-2020 рр. у новій редакції.

Доповідає: Лендьєл Іван Іванович – начальник відділу інформаційного забезпечення

25. Про реорганізацію Мукачівського навчально-виховного комплексу “Дошкільний навчальний заклад - загальноосвітня   школа І ступеня – гімназія”  Мукачівської міської ради Закарпатської області шляхом поділу.

26. Про реорганізацію Мукачівського навчально-виховного комплексу “Загальноосвітня   школа І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад “Гармонія”  Мукачівської міської ради Закарпатської області шляхом поділу.

27. Про реорганізацію Мукачівського навчально-виховного комплексу “Загальноосвітня   школа І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад” №6 Мукачівської міської ради Закарпатської області шляхом поділу.

 28. Про реорганізацію Мукачівського навчально-виховного комплексу “Загальноосвітня   школа І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад” №15 Мукачівської міської ради Закарпатської області шляхом поділу.

29. Про реорганізацію Мукачівського навчально-виховного комплексу “Загальноосвітня   школа І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад” №10 Мукачівської міської ради Закарпатської області шляхом поділу.

30. Про реорганізацію Мукачівського навчально-виховного комплексу “Загальноосвітня   школа І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад” №11 Мукачівської міської ради Закарпатської області шляхом поділу.

31. Про реорганізацію Мукачівського навчально-виховного комплексу “Загальноосвітня   школа І-ІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад “Первоцвіт” Мукачівської міської ради Закарпатської області шляхом поділу.

Доповідає: Кришінець-Андялошій Катерина Олександрівна - начальник управління освіти, молоді та спорту

32. Про внесення змін до міської комплексної  Програми розвитку культури і мистецтв міста Мукачева на 2018-2020 роки (нова редакція).

33. Про затвердження Положення про щорічну міську літературну премію імені Юрія Мейгеша - українського письменника, почесного громадянина міста Мукачева (нова редакція).

34. Про затвердження Персонального складу комісії по присудженню щорічної міської літературної премії імені Юрія Мейгеша - українського письменника, почесного громадянина міста Мукачева.

Доповідає: Калій Ірина Ярославівна – начальник відділу культури

35. Про внесення змін до міської Програми безоплатного та пільгового відпуску лікарських засобів  у разі амбулаторного лікування окремих груп населення та за певними категоріями захворювань та при наданні спеціалізованої та  високоспеціалізованої стаціонарної медичної допомоги мешканцям м.Мукачева на 2019-2020 роки.

Доповідає: Мандзич Любов Іванівна — начальник відділу охорони здоров”я

36. Про встановлення меж землекористувань підприємств, установ, організацій, суб′єктів підприємницької діяльності та громадян на землях міста Мукачева, надання та припинення права постійного користування земельними ділянками.

37. Про зміну цільового призначення земельних ділянок.

38. Про надання дозволів, затвердження землевпорядних документацій та передачу земельних ділянок у власність.

39. Про передачу у власність земельних ділянок шляхом викупу, затвердження звітів про експертну грошову оцінку земельних ділянок, що відчужуються, затвердження ціни та інших істотних умов договорів купівлі-продажу та про затвердження звітів про експертну грошову оцінку земельних ділянок комунальної власності, які підлягають продажу у власність на земельних торгах

у формі аукціону.

40. Про надання дозволу на проведення експертної оцінки земельних ділянок несільськогосподарського призначення для підприємницької діяльності, що підлягають передачі у власність шляхом викупу.

41. Про сервітутне землекористування та затвердження істотних умов договорів.

42. Про затвердження умов продажу та інформаційного повідомлення про проведення електронного аукціону з продажу об’єкта малої приватизації за адресою: м. Мукачево, вул. Валленберга Рауля, 52.

43. Про затвердження умов продажу та інформаційного повідомлення

про проведення електронного аукціону з продажу об’єкта малої приватизації

за адресою: м. Мукачево, пл. Духновича Олександра, 15.

44. Про затвердження умов продажу та інформаційного повідомлення про проведення електронного аукціону з продажу об’єкта малої приватизації за адресою: м. Мукачево, пл. Кирила і Мефодія, 7.

45. Про затвердження умов продажу та інформаційного повідомлення про проведення електронного аукціону з продажу об’єкта малої приватизації за адресою: м. Мукачево, вул. Миру, 13.

46. Про затвердження умов продажу та інформаційного повідомлення про проведення електронного аукціону з продажу об’єкта малої приватизації за адресою: м. Мукачево, вул. Миру, 20.

47. Про затвердження умов продажу та інформаційного повідомлення про проведення електронного аукціону з продажу об’єкта малої приватизації за адресою: м. Мукачево, вул. Недецеї Яноша, 32.

48. Про затвердження умов продажу та інформаційного повідомлення про проведення електронного аукціону з продажу об’єкта малої приватизації за адресою: м. Мукачево, вул. Шерегіїв братів, 11А.

Доповідає: Буднік Володимир Юрійович – начальник управління комунальної власності та архітектури

49. Про внесення змін до рішення Нижньокоропецької сільської  ради від 21 грудня 2018 р. №194 «Про Нижньокоропецький сільський бюджет на 2019 рік» (зі змінами від 28 лютого 2019 року затвердженими рішенням №202,  від 14 березня 2019 року затвердженими рішенням №212, від 09 квітня 2019 року затвердженими рішенням №213, від 06 травня 2019 року затвердженими рішенням №223, від 22 серпня 2019 року затвердженими рішенням №1476,
від 26 вересня 2019 року затвердженими рішенням №1523, від 31 жовтня 2019 року затвердженими рішенням №1572.

Доповідає: Молнар Магдалина  Олександрівна – в.о. старости села Нижній Коропець

50. Про внесення змін до рішення Шенборнської сільської ради від 20 грудня 2018 року № 179 «Про Шенборнський сільський бюджет на 2019 рік» (зі змінами  від 31.01.2019 року затвердженими рішенням № 180, від 21.03.2019 року затвердженими рішенням № 188, від 18.06.2019 року, затвердженими рішенням № 208).

Доповідає: Легеза Віктор Михайлович – в.о. старости села Шенборн

51. Про затвердження плану діяльності з підготовки регуляторних актів та графіку проведення відстежень їх результативності на 2020 рік.

 52.    Про внесення змін до Програми економічного і соціального розвитку міста Мукачева на 2019 рік, затвердженої рішенням 51 позачергової сесії Мукачівської міської ради 7-го скликання від 11.12.2018р. №1267 “Про Програму економічного і соціального розвитку міста Мукачева на 2019 рік”.

Доповідає: Дерев’яник Маріанна Федорівна - начальник відділу економіки

53. Про затвердження Положення про цільовий фонд Мукачівської міської об’єднаної територіальної громади.

54. Про внесення змін до місцевого бюджету міста Мукачево  на 2019 рік.

Доповідає: Тоба Мар’яна Василівна — начальник фінансового управління

РІЗНЕ:

55. Про затвердження Статуту Комунального підприємства «Міськводоканал» Мукачівської міської ради в новій редакції.

Доповідає: Федорняк Ігор Дмитрович – директор ММКП «Мукачівводоканал»

56. Про затвердження проєктно-кошторисної документації за робочим проєктом «Будівництво вуличного освітлення в селі Павшино по вулицям Керамічна, Грушевського від КТП-501».

Доповідає: Кізман Вікторія Степанівна - в.о. старости села Павшино

57. Про визначення земельних ділянок несільськогосподарського призначення комунальної власності для продажу на земельних торгах та виготовлення документації із землеустрою.

58. Про надання дозволу ГО "Мукачівський кінологічний клуб "Замкова стража" на облаштування майданчика для дресирування собак.

59. Про врегулювання питань, пов'язаних з орендою нежитлового приміщення, розташованого в будівлі за адресою: м.Мукачево, вул. Ужгородська, 25.

60. Про надання дозволу на розірвання Договору оренди приміщень комунальної власності від 12.12.2011 р. №12.

Доповідає: Буднік Володимир Юрійович – начальник управління комунальної власності та архітектури

61. Про внесення змін до Програми благоустрою території Шенборнської сільської ради на 2019-2020 роки, затвердженої рішенням XXIX сесії сьомого скликання Шенборнської сільської ради Мукачівського району Закарпатської області від 31.01.2019 року № 182.

Доповідає: Легеза Віктор Михайлович – в.о. старости села Шенборн.

Перебіг засідання дивіться у прямій трансляції з сесійної зали мукачівської ратуші.

Нагадаємо, мукачівська бібліотека відзначила 90-річчя.

Читайте на ГК:У Мукачеві правники за підтримки ЄС допомагають хворим дітям
Читайте на ГК:Вулицю Грушевського в Мукачеві перекриють на два дні (СХЕМА об’їзду)
Читайте на ГК:У Мукачеві знову народилися двійнята
загрузка...