1. Новини Закарпаття
  2. >

Міністр енергетики розповів, що буде з цінами на світло

25.11.2019 23:39 Влада ВАЖЛИВО

Олексій Оржель вважає, що уряд навряд чи відмовиться від пільгової ціни на електрику для населення у 2020 році.

Олексій Оржель вважає, що уряд навряд чи відмовиться від пільгової ціни на електрику для населення у 2020 році.

Україна навряд чи скасує пільгову ціну на електрику для населення у 2020 році, але вивчить можливість приведення до ринкової ціни тарифів для населення з великим обсягом споживанням. Про це під час презентації досягнень у роботі за два місяці заявив голова Міністерства енергетики та захисту довкілля України Олексій Оржель, пише видання УНІАН у понеділок, 25 листопада.

"Я не думаю, що у 2020 році ми відмовимося повністю від ПСО. Але ми будемо рухатися в цьому напрямку. Уже зараз можу сказати, що ми вивчаємо питання: що означає приведення ціни до реальної ринкової для другого класу напруги. Ціни для тих побутових споживачів, які споживають набагато більше, ніж інші", - сказав він.

При цьому міністр уточнив, що потенційно таке може відбуватися, коли споживач дуже багатий або за фізичною особою приховується реальне виробництво. Йдеться про обсяги споживання більше 500 кВт. 

Читайте на ГК:"Можливі зміни щодо руху транспорту": Зеленський назвав умови пом'якшення карантину (ВІДЕО)
Читайте на ГК:"Тестування на кордоні": українцям які їдуть з Польщі почали робили тести на коронавірус на кордоні (ВІДЕО)
Читайте на ГК:Брудний вогонь в цезієвому гаю. Чим небезпечні пожежі в Чорнобильській зоні, - Страна