1. Новини Закарпаття
  2. >

Кабінет Міністрів схвалив законопроект про введення нових митних тарифів, - Нефьодов

21.11.2019 23:38 Влада

Діючий тариф дає можливість для людей "проходити між лазівками".

Кабінет Міністрів схвалив законопроект про введення нових митних тарифів, повідомив глава Державної митної служби Максим Нефьодов у четвер, 21 листопада, в Facebook.

"Я ще на колишній посаді в Міністерстві розвитку економіки, торгівлі ходив до Верховної Ради з законопроектом щодо нового митного тарифу. Тому що чинний у нас на основі Гармонізованої системи версії 2012 року, а весь світ вже перейшов на версію 2017 року", - написав Нефьодов.

За його словами, це є наслідком виникнення несумісної статистики, проблем з класифікацією нових пристроїв і можливостей для людей "проходити між лазівками".

"І банально замість copy-paste при імпорті всі інші цифри вводити. Тоді комітет складно якось відреагував, була дивна дискусія щодо того, що мідіям і восьминогам тепер буде складніше. Заходимо на нове коло - вчора Кабінет Міністрів схвалив цей законопроект заново", - додав чиновник, не вказавши деталей документа. 

Законопроект буде зареєстрований у Верховній Раді, орієнтовно, через тиждень.

Читайте на ГК:"Урок без ґаджета": школярам можуть заборонити користуватися смартфонами на уроках
Читайте на ГК:Знижки закінчуються. Чому в Україні почали підвищувати тарифи на опалення і скільки тепер нарахують в платіжках за січень, - Страна
Читайте на ГК:Україна призупиняє авіасполучення з Китаєм
Стрічка