1. Новини Закарпаття
  2. >

Кабінет Міністрів схвалив законопроект про введення нових митних тарифів, - Нефьодов

21.11.2019 23:38 Влада

Діючий тариф дає можливість для людей "проходити між лазівками".

Діючий тариф дає можливість для людей

Кабінет Міністрів схвалив законопроект про введення нових митних тарифів, повідомив глава Державної митної служби Максим Нефьодов у четвер, 21 листопада, в Facebook.

"Я ще на колишній посаді в Міністерстві розвитку економіки, торгівлі ходив до Верховної Ради з законопроектом щодо нового митного тарифу. Тому що чинний у нас на основі Гармонізованої системи версії 2012 року, а весь світ вже перейшов на версію 2017 року", - написав Нефьодов.

За його словами, це є наслідком виникнення несумісної статистики, проблем з класифікацією нових пристроїв і можливостей для людей "проходити між лазівками".

"І банально замість copy-paste при імпорті всі інші цифри вводити. Тоді комітет складно якось відреагував, була дивна дискусія щодо того, що мідіям і восьминогам тепер буде складніше. Заходимо на нове коло - вчора Кабінет Міністрів схвалив цей законопроект заново", - додав чиновник, не вказавши деталей документа. 

Законопроект буде зареєстрований у Верховній Раді, орієнтовно, через тиждень.

Читайте на ГК:Відверта фотосесія від "гарячої" Даші Астаф'євої (ФОТО)
Читайте на ГК:"Жінок більше, ніж чоловіків": статистика безробітних в Україні, - Центр зайнятості
Читайте на ГК:"Збільшать оклади або знімуть надбавки": чи підніме Кабмін зарплати вчителям з 1 січня, як вимагає закон, - Страна