1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. >

В Ужгороді словак Іван Міклош розповів про реформи в Україні та як їх прискорити (ВІДЕО)

12.11.2019 15:51 0 Влада

Останні 3 роки відомий словацький експерт та політик Іван Міклош працює в головою Стратегічної групи радників при Кабінеті Міністрів, і на цій посаді він вже вдруге відвідав Закарпаття.

Аби поділитися власним баченням ситуації в Україні, аналізом реформ, які проходять та озвучив низку рекомендацій, як ці реформи прискорити, інформує Varosh Mag.

Своє бачення словацький експерт озвучив, проводячи паралелі з власним досвідом перетворень у Словаччині, де він двічі був міністром фінансів та вважається одним із авторів реформ, які витягли з болота 90-х та привели до ЄС.

Зокрема Іван Міклош звернув увагу на той факт, що ефективні державні рішення у Словаччині дозволили цій країні стати виробником легкових авто №1 у світі за розрахунком на душу населення, і це при тому, що на момент відділення від Чехословаччини Словаччина взагалі не мала автопрому.

Говорячи про Україну Іван Міклош відзначив критичну важливість впорядкування банківського сектору та дилему Приватбанка, наголосивши, що будь які поступки держави у цій справі означатимуть не просто поступки олігарху, а й відміну всієї реформи банківського сектору. Серед факторів, які можуть прискорити реформи та зростання в Україні Іван Міклош назвав прямі іноземні інвестиції, які не можливі без демонополізації сектору енергетики, захисту прав інвесторів, великої приватизації, і оптимальним шляхом залучення цих інвестиції наразі є створення ринку землі.

Нагадаємо, Іван Міклош заявив, що Україна може піти шляхом або Польщі, або Білорусі

Читайте на ГК:Закарпатські дівчата: "Мамо, у мене місячні" (ВІДЕО)
Читайте на ГК:Олег Боршовський перебуває на самоізоляції з двосторонньою пневмонією
Читайте на ГК:Вулицями Ужгорода пронеслися "Швидка" та патрульні автівки (ВІДЕО)