1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. >

Берегівські депутати мера у відставку не відправили (ФОТО)

04.11.2019 19:36 Влада Ексклюзив Голос Карпат

Сьогодні, 4 листопада, відбулася позачергова сесія Берегівської міської ради.

Сесію вела секретар міської ради Людмила Токар - голова був відсутній як зацікавлена особа.

Обговорили два питання: про розгляд заяви керівників фракцій міської ради та про висловлення недовіри міському голові й дострокове припинення його повноважень.

Заяву зачитала секретар міської ради Людмила Токар. У ній, зокрема, йдеться про те, що резонансні повідомлення у пресі про розшук угорською поліцією ймовірного депутата Берегівської міської ради паплюжать честь і гідність народних обранців міста, тому останні просять Антіпова В.В. спростувати звинувачення на його адресу. Адже саме його фото й особисті дані (місце й дата народження) опубліковані у заяві поліції та в угорських ЗМІ.

На жаль, зробити цього депутат не зміг, відбувшись реплікою, що цим займаються його юристи.

Тому депутат Бідзіля О.В. запропонувала Антіпову В.В. звернутися за спростуванням до правоохороннних органів Угорщини або здійснити перетин кордону: якщо не затримають, значить мова не про нього.

Проект рішення з даного питання прийняли одноголосно, за нього голосував навіть Антіпов.

Із другого питання слово надали самому ініціатору відсторонення міського голови з посади. Але пан Антіпов заявив, що не готовий презентувати це питання і разом із членом очолюваної ним групи у міській раді “За розвиток Берегова” (колишня БПП “Солідарність”. Ред.) Саєнковим В.В. покинули зал.

З даного питання голосували таємно. Загалом було видано 19 бюлетенів (на сесії були присутні 21 депутат, але двоє покинули зал. Ред.). Проти висловлення недовіри Золтану Бабяку проголосували 17 народних обранців, двоє утримались. Протокол затвердили одноголосно.

Помічник міського голови, полковник міліції у відставці Іван Паук висловив обурення з приводу некоректної поведінки депутата Антіпова В.В., що, на його думку,  свідчить про неповагу як до депутатського корпусу, так і всєї громадськості Берегова.

До слова, у ці дні Віталій Антіпов судиться з колишнім членом своєї групи в міській раді Іриною Шелемон, яка ніби-то заплямувала його честь і гідність, коментуючи в соціальній мережі матеріал в газеті “Карпатська панорама” про його кримінальні справи. Суд першої інстанції в Берегові у позові Антіпову відмовив. Тепер справу розглядає Закарпатський апеляційний суд.

Нагадаємо, у Берегові відкрили музей виноградарства і виноробства (ВІДЕО)

Читайте на ГК:В Закарпатті на 3 роки посадили чотирикратно судимого жителя Дніпра
Читайте на ГК:На Берегівщині правоохоронці виявили 12 нелегальних мігрантів (ФОТО)
Читайте на ГК:На КПП "Лужанка" закарпатські митники вилучили мотоцикл
Стрічка