1. Новини Закарпаття
  2. >

В Росії розробляють систему, яка блокуватиме заборонену інформацію через мобільні оператори

03.11.2019 18:51 Влада

В Росії працюють над розробкою системи, яку можна буде використовувати на мережах всіх операторів зв'язку країни для блокування забороненої інформації.

В Росії працюють над розробкою системи, яку можна буде використовувати на мережах всіх операторів зв'язку країни для блокування забороненої інформації.

Роскомнадзор з квітня 2018 роки намагається заблокувати Telegram в Росії через відмову видати ФСБ ключі шифрування.

Відомство заблокувало майже 20 мільйонів IP-адресів, що призвело до порушень в роботі сотень сервісів - від мобільних додатків банків до месенджерів на зразок Viber. Незважаючи на це, Telegram продовжує працювати у більшості російських користувачів.

Згідно BBC в Росії набув чинності закон, який запроваджує новий контроль в Інтернеті.

Він вимагає від постачальників послуг Інтернету встановити мережеве обладнання - відоме як глибока перевірка пакетів (DPI - deep packet inspection) - здатне ідентифікувати повідомлення та фільтрувати їх вміст.

Критики побоюються, що Кремль спробує створити Інтернет-стіну, подібно до Китаю.

Читайте на ГК:"Як не заснути": названо корисні продукти, що викликають безсоння
Читайте на ГК:Болюча тема трудової міграції: у Македонії провели акція, що привертає увагу до проблеми сучасної еміграції (ФОТО)
Читайте на ГК:"Палаюча цистерна, без гальм у відбійник та "поцілунок" з автобусом": підбірка жахливих автокатастроф на дорогах України та світу (ВІДЕО)