1. Новини Закарпаття
  2. >

У керівництві Закарпатської ОДА — кадрові зміни (ФОТО)

29.10.2019 19:35 Влада

Кабмін погодив заступником голови Закарпатської ОДА Шинкарюка, а Гетманенка погодив на першого.

Кабмін погодив заступником голови Закарпатської ОДА Шинкарюка, а Гетманенка погодив на першого.

У керівництві Закарпатської облдержадміністрації відбудуться кадрові зміни - на посаду першого заступника голови ОДА погоджений Олексій Гетманенко, а на його місце - ветеран АТО і спортсмен Ігор Шинкарюк. Про це Закарпаття онлайн повідомив громадський правозахисник Віталій Грегор з посиланням на власні джерела в Офісі Президента та підтверджується поданими деклараціями кандидатів на посади до НАЗК.

Учора, 28 жовтня, Кабінет міністрів України на своєму виїзному засіданні у місті Маріуполь Донецької області схвалив низку кадрових питань.

Зокрема, уряд погодив призначення заступником голови Закарпатської ОДА Ігоря Бондаренка -  34-річного Ігоря Шинкарюка.

Ігор Шинкарюк - ветеран АТО (військової контррозвідки СБУ), підполковник, екс-військовослужбовець СБУ із родини ветеранів військової служби та АТО, має 3 вищі освіти (2002 р. - Мукачівський військовий ліцей, 2005 р. - лауреат стипендії Президента України, 2006 р. - Кам'янець-Подільський військовий інженерний інститут, 2008 р. - УжНУ, 2011 р. - Національна академія СБУ). Також він є випусником спецкурсів Військової академії Чеської Республіки (2007 р.) та має 13 років загального стажу військової служби.

Окрім того, І. Шинкарюк є керівником Відокремленого підрозділу ГО "Федерація забігів з перешкодами України" в Закарапатській області, активним учасником спортивних змагань та активно сприяє соціальній адаптації ветеранів АТО в нашому регіоні та спільно з самоврядуванням розвиває  туристичні програми для популяризації активного відпочинку і збільшення присутності іноземних туристів в гірських районах.

Неодружений, дітей не має, є уродженцем м. Хмельницький, тривалий час проживав в Мукачеві, а наразі в Ужгороді.

І.Шинкарюк має замінити на посаді Олексія Гетманенка, який в свою чергу погоджений урядом на посаду першого заступника голови Закарпатської ОДА.

На сайті НАЗК розміщено відповідну декларацію про доходи кандидата на посаду.

Нагадаємо, Зеленський призначив екс-очільника Мукачівської РДА главою Луганської ОДА

Читайте на ГК:Одинадцять молодих прикордонників у Чопі присягнули на вірність народу України (ФОТО)
Читайте на ГК:Наша бисіда: Як закарпатець босоніжки у Вільнюсі купував (ВІДЕО)
Читайте на ГК:Більше двохсот автомобілів "застрягло" на 2-х митних переходах Закарпаття з Угорщиною