1. Новини Закарпаття
  2. >

Україні слід узаконити подвійне громадянство, - Кулеба

20.10.2019 22:39 Влада

Україна має узаконити подвійне громадянство, але не для тих громадян, які разом із українським мають паспорт РФ - віцепрем’єр.

Про це пише видання Радіо Свобода з посиланням на заяву віцепрем’єр-міністра із питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Дмитро Кулеба.

«Ми втратили дуже багато людей. У нас зараз дуже простий вибір: або ми створюємо інструменти, яким чином допомагаємо цим людям залишатися українцями, маючи громадянство інших країн, принаймні бачити їх, як адвокатів своїх і репрезентантів своєї культури у цих країнах, або ми їм кажемо, що до побачення, ви нам не потрібні, поїхали і живіть там, як хочете. У нас, по суті, зараз ось ця модель реалізується. Я не розумію чому, звідки у нас береться ось це шалене бажання відкидати власних людей і відштовхувати їх від себе», – обурився посадовець.

Водночас Кулеба відкидає можливість визнання подвійного громадянства України та Росії.

«Я завжди наголошував, коментуючи питання подвійного громадянства, що подвійне громадянство не повинне за жодних обставин застосовуватися до країни-агресора. Це має бути виняток, на який ми маємо повне право», – підкреслив віцепрем’єр. 

Читайте на ГК:Ноу-хау в іспитах: В Індії для боротьби зі списуванням студентів змусили складати іспит з коробками на голові
Читайте на ГК:Спрощено призначення субсидій деяким категоріям, - Кабмін
Читайте на ГК:Податків зберуть більше, на кіно додадуть півмільярда, а соціалку сильно не збільшать. Що змінилося в бюджеті-2020, - Страна
Стрічка