1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. >

Мукачево отримало листа з ОДА, яким "заперечується" приєднання Жнятина до Мукачівської ОТГ (ДОКУМЕНТ)

17.10.2019 15:04 Влада

Сьогодні в Мукачево надійшов лист від голови Закарпатської ОДА Ігоря Бондаренка, в якому йдеться про невідповідність проектів рішення щодо добровільного приєднання громади Жнятина до Мукачівської ОТГ.

«Рішенням шістнадцятої сесії VII скликання обласної ради 26.09.2019 року №1589 схвалено Перспективний план формування територій громад Закарпатської області, в якому передбачено Жнятинську сільську раду у складі майбутньої Горондівської об’єднаної територіальної громади Мукачівського району, що не надає законних підстав для добровільного приєднання»», - йдеться в листі.

Для довідки: 26 вересня депутати Мукачівської міськради прийняли рішення Про надання згоди на добровільне приєднання Жнятинської сільської територіальної громади села Жнятино Жнятинської сільської ради Мукачівського району Закарпатської області до Мукачівської міської об’єднаної територіальної громади.

На момент прийняття рішення Мукачівської міськради, рішення Закарпатської обласної ради, яким схвалено Перспективний план формування територій громад не було оприлюднено, а отже не вступило в законну силу.

Нагадаємо, Мукачево "приростає" новими членами об’єднаної територіальної громади (ВІДЕО)

Читайте на ГК:Мукачівці занепокоєні криміногенною ситуацією в місті (ВІДЕО)
Читайте на ГК:Мукачівські муніципали за декілька днів склали штрафів на 181 815 гривень
Читайте на ГК:Про шкідливість вживання наркотиків інформували учнів Мукачівщини
Стрічка