1. Новини Закарпаття
  2. >

Верховна Рада позбавила нардепів виплат за прогули

16.10.2019 14:53 Влада

Нардепи позбуваються виплат, пов'язаних з виконанням депутатських повноважень, у разі пропуску більше третини засідань Ради чи половини засідань комітету.

Верховна Рада в середу, 16 жовтня, прийняла у другому читанні і в цілому законопроект № 1035-2 про внесення змін до закону про статус народного депутата України в частині позбавлення виплат за прогули, повідомив Кореспондент.

За проголосували 268 нардепів, проти - 4, утримались - 67, не голосували - 67. Отже, у разі, якщо нардеп протягом календарного місяця протягом однієї чергової сесії Ради без поважних причин не бере безпосередньої участі в більш ніж третині пленарних засідань чи більш ніж половині засідань комітету, до складу якого він входить, то йому не відшкодовуються витрати, пов'язані з виконанням депутатських повноважень. 

Припинення відшкодування депутату таких витрат здійснюється за розпорядженням голови парламенту за рішенням комітету, до компетенції якого входять питання депутатської етики, яке приймається на підставі даних реєстрації за допомогою електронної системи підрахунку голосів картками і відомостей з обліку робочого часу нардепів, наданих Апаратом Ради.

Читайте на ГК:Мораторію на перевірки: Зеленський ініціював заборону перевірки ФОПів на два роки
Читайте на ГК:Нелюдська жорстокість: 19-річна матір побила немовля і покинула в гуртожитку (ФОТО, ВІДЕО)
Читайте на ГК:Громадянське суспільство та зміна еліт: несприйняття президента та чому патріоти бояться успіхів Зеленського, - соціолог (ВІДЕО)
Стрічка