1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. >

«Ми за вітрові електростанції на Закарпатті. Але не на унікальній Боржаві», - «слуга народу» із Закарпаття Ігор Кривошеев

13.10.2019 20:12 0 Влада Автор: Голос Карпат

12 жовтня Виноградів відвідали трійко нардепів-закарпатців з політичної партії «Слуга Народу».

Виноградів став другим містом у турі містами області. О 14 годині Андрій Жупанин, Анатолій Костюх та Ігор Кривошеев чекали на жителів міста біля фонтану «Сільвіка» в центрі міста.

Ми задали кожному з нардепів питання, дотичне до їхньої роботи у Верховній Раді, яке актуальне для Закарпаття та однаково зачіпає як жителів області, так і усієї країни.

Екологічні питання для Закарпаття стоять гостро. Тут, зокрема, і будівництво вітроелектростанції потужністю 120 МВт на полонині Боржава, і сміттєва криза в області та невміння поводитись з відходами.

Про розуміння цих проблем та бачення шляхів їх вирішення ми запитали у голови Підкомітету з питань подолання наслідків Чорнобильської катастрофи, що входить до складу Комітету ВР з питань екологічної політики та природокористування, народного депутата від партії «Слуга Народу» Ігорі Кривошеева.

Що він відповів – дивіться у відео.

Ще один молодий закарпатський політик від «Слуги Народу», якого призначили заступником голови Комітету з питань молоді і спорту розповів, як легалізація грального бізнесу допоможе збільшити фінансування розвитку спорту в Україні.

 

Нагадаємо, нардеп-виноградівець Андрій Жупанин прокоментував чутки про підвищення ціни на газ.

Стрічка