1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. >

Очільник Закарпаття неформально поспілкувався з власкором Укрінформу — ОДА (ФОТО)

11.10.2019 14:01 Влада

Наприкінці робочого тижня голова Закарпатської ОДА Ігор Бондаренко дав інтерв’ю власкору Укрінформу Тетяні Когутич.

Розмова була дуже відверта та щира, за чашками чаю і в неформальній обстановці.

Журналістку насамперед цікавило питання призначення Ігоря Самійловича на посаду керівника краю, чому він погодився та з якою метою діятиме на цій посаді, що вже вдалося зробити, чи має управлінський досвід та які принципи застосовує у політиці.Звісно мова торкнулася команди, яка поки що не укомплектована, це стосується і його заступників, і голів райдержадміністрацій, і за якими критеріями він підбирає кадри. Як вдається «розгрібати» «придане» від попередників, що стосується Боржави, Свидовця, Мужієва, ОТГ і чи це місія є можлива.

Як вдається вести політику без ворогів та яку тактику застосовує у розмові з важковаговиками Закарпаття. Яка ситуація з угорською нацменшиною та на чому будуються мирні стосунки.

Обговорили й питання призначення, а згодом і звільнення радника голови ОДА Сергія Гайдая, та чому не спрацювалися.Ну й на насамкінець розмова торкнулася, як людина з бізнесу буде розвивати дотаційний регіон, а також окреслено основні напрямки розвитку Закарпаття та прагнення в майбутньому.

У найближчий час цю бесіду можна почитати на сайті національного агентства Укрінформ, інформє прес-центр Закарпатської ОДА.Нагадаємо, Ігор Бондаренко пояснив обговорювану "формулу Штайнмайєра" (ВІДЕО)
https://goloskarpat.info/power/5d9cd50825f81/

Стрічка